Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok..és...

7 hetes kismama vagyok..és pár napja arra lettem figyelmes hogy a méhemnél érzek néha egy kis szúrkálást. Ez nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Nem fáj..csak olyan furi érzés..olyan mintha belülről egy apró tűvel néha beleszúrnának.

Ez úgye nem jeletn rosszat?


2008. okt. 6. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

egyáltalán nem jelent rossza,még nincs erős görcs,vagy vérzés! a szurkálás oka valószínüleg a méhtartó izmok nyúlása,illetve az hogy nő a méhed! boldog babavárást!

2008. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajt nem jelent. A méhszalag nyúlnak, azt lehet ilyenkor érezni.

24 hetes kismama

2008. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi, ilyet kb 13-14.hetig fogsz erezni (en addig ereztem, gondolom mindenkinel mas), ilyenkor nyulnak a szalagok, azt erzed, semmi baj nincs, ne aggódj.
2008. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!