Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan a környezetetekben...

Van olyan a környezetetekben aki segíthet?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: A barátnőmről van szó, neki szeretnék segíteni.6 éve van férjnél, azóta nem védekeznek.Nem jön össze a baba, és már az orvos is azt mondta, hogy sajnálja.Kapott hormonkezeléseket, nem egy kúrán van túl, szedte a Costylbegitet, volt laparoszkópiás műtéten, ahol megnyitották a petevezetékeit, volt 2 inszemináción, az sem sikerült.Vékony a méhnyálkahártyája.Volt egy vakbélműtéte, ami komoly alhasi összenövéseket okozott.A petevezetékei röviddel a műtét után elzáródnak.Nagyon sajnálom szegényt, azt is rossz érzés volt elmondani, hogy babát várok.Van valami ötletetek?Beadták az örökbefogadási kérelmet, de valószínű évekig kell várni.Ha valaki tud olyanról, aki megszüli a babát, de vállalja, hogy nyíltan örökbe adja, kérem szóljon.Szörnyű látni, hogy mennyit szenved.
2010. ápr. 30. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Örökbeadás kérdésében nem tudok segíteni, de van egy ismerős pár, akik több, mint 10 évig próbálkoztak, sikertelenül, már ők is lemondtak mindenről. örökbefogadáson gondolkodtak, amikor egy barátjuk ajánlására a hölgy elkezdte szedni az egyik Forever terméket. Két hónapon belül terhes lett, már két egészséges gyermekük van.

Nem állítom, hogy mindenkinek segít, de segíthet, ártani biztosan nem árt, szerintem érdemes kipróbálni. Ha érdekel bővebben, írj privit.

2010. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egyik ismerősöm van így,még lapar.műtéten nem volt,de elkezdte szedni a TIENS termékeket és már csak várnia kell.

Nekem polycisztám volt, elkezdtem szedni és mellé ilyen teát inni,1 hónap múlva sikerült a baba.Most 13 hetes vagyok.Az előtt az orvosok mindenféle gyógyszert felírtak de semmi nem segített.

2010. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!