Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha napi 7-8 dl-t tudok inni,...

Ha napi 7-8 dl-t tudok inni, az is cola, akkor a colától lehet baja a babának? ( 8 hét)

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Terhességi vészes hányás, utálom a kolát, nem vagyok fuggö. A 7-8 ferjem szerint inkább 4-5. Mást kihányok.1 kortty vizet is.
2016. nov. 22. 06:53
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg a napi 1,5 l VIZ is keves folyadek, ehhez kepest akkor te meg annyit sem iszol. Helyette olyan folyadekot fogyasztol, ami nem csak a babanak, de meg neked is artalmas! Egyaltalan nem lenne szabad kolat innod! Helyette legalabb 2 l vizet. Csak elkezdeni nehez, hidd el. En korabban volt, hogy egy pohar vizet sem ittam naponta. A munkahelyemen a fonok ramszallt, hogy igyak-igyak-igyak! Orankent jott oda hozzam es addig nem ment el, amig meg nem ittam egy pohar vizet. Ha nem tudott jonni, akkor e-mailt irt, h azonnal igyak :D A vizre ra lehet szokni, mert minnel tobbet iszol, annal gyorsabban dolgozza fel a szervezeted es egy ido utan mar ezert vagy dehidratalt, mert iszol, de szinte rogton ki is pisiled. Innentol kezdve mar magadtol kivanod a vizet es folyamatosan szomjusag erzeted lesz. Probald ki, egy probat meger. De a kolat teljesen hagyd el! Bontja a kalciumot, igy a babadnak nagy eselye van a fejlodesi rendellenessegre. A sok koffein miatt pedig el is vetelhetsz.
2016. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudja a kérdező nagyon jól,hogy nem egészséges a kóla,de minden mást kihány. Én tudom milyen,én is átmentem rajta.Ha csak az marad meg,hát az marad meg,jobb mint a semmi. Én ajánlom próbáld meg jégkockával inni,így némi vizet is sikerül bevinni,vagy ha megy szopogass jégkockát,nekem sokat segített ill a mentolos cukor is. Kitartást! Nem tart örökké! 20hkm
2016. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!