Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont ezt akartam kérdeni,...

Pont ezt akartam kérdeni, hogy pont 20 hetes leszek, mikor megyünk Metallica koncertre. Szerintetek oké ez?

Figyelt kérdés
Sokáig vaciláltam, de kitaláltam hogy hátra állok és viszek egy kis sámlit, ha le kéne ülnöm. Május 14én már csak nem lesz olyan hideg, de majd jól felöltözök, plusz nem megyek a tömegbe, majd hátul elleszek.
2010. ápr. 29. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

04-29 17:18 vagyok


Végül elmentél a koncertre?

Az összes barátom kint volt, mind nagyon dicsérték. Én itthonról gondoltam rájuk :S Nem baj, 18 hetes kismama :)

2010. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én , és azt kell mondanom, ne nagyon bánjátok, hogy nem mentetek ki...

Egyszerűen pocsékul szólt, nem tudtak hangulatot csinálni, bár hibátlanul végigjátszották a számokat, de olyan rutinszerű volt. Szóval szép-szép, hogy láttuk a Metallicát, de nekem (és a körülöttem lévőknek) nagy csalódás volt. Egyszerűen nem volt benne lélek...

jobban jártatok, hogy otthon maradtatok! :-)

2010. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem is az összes barátom, rokonom és férjem is kint volt. Azt mondták, hogy még jó, hogy nem mentem,mert nagyon lökdösődtek még hátul is..már a kinti sorban álláskor is..szóval megnyugodtam, hogy jól döntöttem,hogy nem tettem ki a babát ennek, bár a videokat megnézve a koncertről kicsit elpityeregtem,de megígérték hogy jönnek megint!
2010. máj. 19. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!