Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont ezt akartam kérdeni,...

Pont ezt akartam kérdeni, hogy pont 20 hetes leszek, mikor megyünk Metallica koncertre. Szerintetek oké ez?

Figyelt kérdés
Sokáig vaciláltam, de kitaláltam hogy hátra állok és viszek egy kis sámlit, ha le kéne ülnöm. Május 14én már csak nem lesz olyan hideg, de majd jól felöltözök, plusz nem megyek a tömegbe, majd hátul elleszek.
2010. ápr. 29. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de én 20 hetesen már biztos nem mennék ilyen koncertre. Barátnőmmel Tankcsapdán voltunk 23 hetesen és hiába álltunk hátra, így is volt barom aki fellökte és még rá is esett. Gondolhatod mekkora riadalom volt. A másik meg, hogy ha már azon agyalsz nehogy hideg legyen, nehogy ez vagy az legyen, akkor már nem tudod teljes mértékben a koncertet élvezni.

Bár biztos lesz, aki másképp gondolja.

2010. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sámlit, oda? :-)) Még a hátsó részek is nagyon forgalmasak ekkora koncerten.

Én a helyedben megpróbálnám elcserélni a jegyemet egy ülőjegyre.

2010. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék be már ilyem tömeg-eseményt. Ha hátra állaz, attól még simán fellökhet a tömeg, ha meg leghátul állsz, pláne ha sámlin ülsz, sok értelme nincs az egésznek.
2010. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, de úgyis te döntesz.Én lemondanám v odaadnám másnak a jegyet, de a baba most a legfontosabb,máskor is tudsz menni ha megszületett.Félteném őt is meg magamat, nehogy baj érjen!!
2010. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha nem vagy 190n magas, akkor látni semmit nem fogsz hátulról. Ugrálni gondolom már nem fogsz. Ha pedig ülőhelyre mész, akkor legalább a látvány meglesz!
2010. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint nem azzal értek egyet, hogy ne menj el. Hanem hogy kényelmesebb hely kellene Neked.
2010. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

csak abba gondolj bele, milyen hanghatások érik majd!

gondolom nem akarsz süket babát!

szerintem ne menj el!

2010. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sámlit ne vigyél, mert akkor még jobban eltaposnak.

Nem tudod elcserélni a jegyedet ülőhelyre? Az lenne most inkább a neked való...

Én most kihagyom ezt a bulit, pont a terhesség miatt. Láttam már őket többször is, sajnálom, hogy most nem mehetek, de ez van.

2010. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is! 22 hetesen megyek KISS koncertre, viszont nekem ülöhelyem van, de még így is vacilálok, nem a tömeg miatt, hanem a hangos zene miatt aggódom. Nagyon szeretnék menni, és ez az utolsó lehetőség...
2010. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van, annyira szerettem volna menni, hogy elképzeltem, hogy milyen lesz, de ez nem a valóság.. azt tényleg nem akarom hogy önzőségből a babának baja legyen, úgyhogy el is adtam a jegyemet.. majd egyszer máskor elmegyek, lehet jövőre kimegyünk a Novarockra, vagy 2 év múlva, és még lehet jobb lesz =) ezzel vigasztalom magam =)

Mindenkinek köszönöm, hogy segített a döntésben! Puszi!!!

2010. máj. 6. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!