Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség alatt mikortól...

Első terhesség alatt mikortól érdemes vagy célszerű melltartót hordani, hogy a melleim ne nagyon ereszkedjenek meg, és terhesség után is szépek maradjanak?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok egy erős alkatú, így eddig nemigen viseltem az elmúlt évek alatt melltartót (most 27 vagyok).
2007. nov. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor, amikor már úgy érzed, hogy nagyobbak, nehezebbek lettek. Én pl. csak most, a szoptatás alatt kezdtem el rendszeresen viselni. Korábban nekem sem voltak nagy melleim, nem is viseltem gyakran, de most jól jön, hogy valami tartja, mert bizony elég nehezek lettek.
2007. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Én sosem szerettem a melltartót, ahol tudom, kerülöm. Most is csak inkább topokat hordok, mert nekem nem kicsik a melleim, és meg is nőttek.

Szerintem amíg nem okoz fájdalat nagysága vagy súlya, addig nem kell hordani. Ezen amúgy is megoszlik a vélemény, de én inkább azon a párton állok, hogy ha természetesen mozognak, erősödnek az izmok, míg a melltatóban "elpüttyednek" a tartóizmok.

Kinek a pap-kinek a papné..

11 hetes kismama

2007. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia.Èn kinem bírnám melltartó nélkül.(Mikor mész,eggyik jobbra lifeg,a ma´sik le meg fel.)De kinek hogyan.Ha eddíg nem hordta´l kezd el,mert ahogyan megnönek,nem bírja majd böröd,és az izmok,és attól fog lógni. Csak merevítö nélkülit vegyél fel,ne hogy elzáródjanak a tejcsatorna´k.

30 hetes kismama.

2007. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mell megereszkedése alkati kérdés is, mindegy, hogy előtte kisebb vagy nagyobb volt. Ha már kényelmetlen a teher, vegyél pamut sport-topot, mert az jól szellőzik és nagyon jól tart is. Ha sokáig szoptatsz, akkor valószínű hogy jobban megnyúlik, megereszkedik a bőr, és már nem nyeri vissza az eredeti formáját. De szerintem ez egy elviselhető "áldozat" a gyermekért cserébe.
2007. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkati kérdés is, hogy kinek mennyire ereszkedik meg amelle. Eredetileg nekem is kis mellem van, a terhesség és a szoptatás alatt persze megnőtt. Végig hordtam melltartót, a mellizmaim alapból elég erősek, mégis lóg egy kicsit, most, hogy kezd újra "összemenni".
2007. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!