Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használhatok, ha éget és...

Mit használhatok, ha éget és viszket a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Piros és duzzadt. Folyásom nincs, csak a normál fehér, szagtalan. Nem fertőzés, mert a Canesten és a Pimafucin sem használ, kipróbáltam és orvos is látott. 17 hetes terhes vagyok.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Az orvos szerint ez normális, használjak kamillateát mosakodáshoz.De nagyon rossz ez az égető érzés. Sokszor a bugyit sem tudom magamon elviselni.


2007. nov. 18. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha éget és viszket semmiképpen nem normális dolog!

Az orvos szerint nem fertőzés,akkor a candida gombára gyanakszom.

A húgomnak ugyanez volt a terhessége alatt és ő kapott rá hüvelykúpot amit a patikában kevertek.

Elég érdekes orvosod lehet ha ez neki normális!

2007. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom érdekesen hangzik de popsikrém megoldaná a problémád.Ilyenkor magasabb a vérellátás és a bugyi is dörzsöli nekem bevált a popsikrém próbáld meg.37hetes kismama:)
2007. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, abszolut a gombás fertőzés tüneteit írtad le. Pécsen van gombaambulancia a bőrklinikán, ha van ilyen a környezetedben , vagy nemibeteg gondozó, keresd fel szerintem.

A kup és a kenőcs kéne használjon.

A kamillatea biztos nem árt, és a popsikrémet (vagy Gabi babakérém) már én is hallotta, hogy a dörzsölés ellen segít nedvesen tartani a bőrt.

Mindenképp járj utána, valami nincs rendben.

Megpróbálhatsz nagyon kevés cukrot-fehérlisztet és élesztőt fogyasztani, az csökkenti a candida gomba jelenlétét.

2007. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sudocreme-t javaslom, nagyon jó hámosító, és gyorsan csillapít minden égető érzést. Nekem is volt ilyen korábban, nálam sem derült ki, mi okozhatta. A kamillafőzet is jó, ahogy írták mosakodáshoz, és amíg nem múlik el, ne használj se tusfürdőt, se szappant!
2007. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam mindent és végül egy 100%os aloe vera tartalmú krém segített. Amúgy ez a növénke és készítményei rengeteg más bajon is segítenek!Sz.tem érdemes utánanézni.
2007. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is keresztülmentem a 28.héten.Nálam a kiváltó ok az volt, hogy antibiotikumot szedtem.Kaptam egy egyszeri hüvelykenőcsöt, és másnapra kutya bajom volt!

Az viszont biztos, hogy ez nem normális!!!

Én megkérdeznék egy másik orvost is.

2007. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért gondolod,hogy nincs fertőzésed? A canesten és a pimafucin csak gomba ellen jó (a pimafucin trichomonas ellen is) E mellett még akármilyen bakteriális fertőzésed lehet. Vettek le kenetet tenyésztésre?
2007. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!