Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmúlt 2-3 hétben hatalmasr...

Az elmúlt 2-3 hétben hatalmasra nőtt a hasam, igaz másfél kilót híztam, de nem tudom mitől, hisz a baba 7 hetesen még elég kicsi! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. nov. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több vizet tárolsz,puffadsz.A hízással meg nincs gond,havi egy kiló az teljesen jó.Amúgy nekem úgy,h tényleg a baba a 10.hét után kezdett el látszani.
2007. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Igy igaz!A szervezet vizet köt meg plussz fel vagy puffadva!

Ez nem hizás és el fog múlni!

2007. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 6-hetes vagyok,vékony testalkatu és nekem is nagy a hasam,úgyhogy ne aggódj.
2007. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az elso 10-12 hetben a has meg nem a baba "miatt" no, hanem a viz mellett sokkal tobb ver is kering a meh korul.. es a hasfaladat tarto szalagok is engednek a szoritasbol hogy helyet csinaljanak a novekvo mehnek.

Jo egeszseget,

33 hetes kismama

2007. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!