Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a terhesség elején (első 2-3hónapban) picit havizott még?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem, mert még nem csináltam tesztet, viszont nagyon babagyanús a dolog. Van vérzésem, ám sokkal gyengébb és másabb, mint eddig volt. Emellett a klasszikus tünetek megvannak. van egy lányom, nála nem volt vérzés, viszont most bogarat ültettek azzal a fülembe, hogy attól még lehetek terhes, mert vannak, akik véreznek. Bár szerintem ez nem lenne természetes akkor sem.
2010. ápr. 26. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én tudok olyat, aki végig vérzett, alig kevesebbet, mint egy rendes menzesz...0 tünet, 4,5 hónapos volt, amikor elment rákszűrésre, ott derült ki, hogy terhes...5,5 hónaposan még alig látszott neki, hogy babát vár
2010. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is vérzett, amikor terhes volt velem. Asszem a 6-7. hónap körül maradt el neki.:)
2010. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hónapban megvolt a vérzésem. Az elsőben ugyanolyan volt, mint máskor, a 2.-ban csak 3 napig tartott. Emellett nem volt semmi terhességre utaló tünetem (csak miután kiderült, hogy babát várok, másnap volt hányingerem reggel.... dolgozott az agyam).
2010. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is fáradt vagyok, gyakran émelygek és szédülök, folyton zabálnék, a másik percben meg undorodom az ételtől, folyton puffadok, mindemellett olyan érzés van a méhemben 1 hónapja kb, mintha "zümmögne". Másabb, mint mikor a lányommal voltam terhes, mert ott abszolút nem véreztem, így fogalmam sincs, hogy az e, de ezekszerint akkor csak érdemes vennem egy tesztet..A párommal február elején voltunk utoljára együtt, mert külföldre ment dolgozni, tehát akkor már nem is lenne olyan korai terhesség..Uh, hát egyenlőre még nem élem bele magam, de nem is tudom örüljek vagy sem, ha igen lenne, mert nagyon nem terveztünk másodikat még..
2010. ápr. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!