Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jele ha elkezd...

Van valami jele ha elkezd kinyilni a mehszaj? Fajas vagy barmi? 29 hetes km

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudhatom,hogy baj van?
2016. okt. 25. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs jele. Kézi vizsgálat vagy UH után derül ki.
2016. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A méhszáj kinyílhat minden fájdalom, tünet nélkül is. Nem minden esetben, de van aki görcsölget mikor nyílik. Haskeményedés kiválthatja még a méhszáj nyílását, ezért kell magnéziumot szedni.

Ezért kell havonta terhesgondozásra járni, hogy megvizsgáljanak és ne legyen baj!

2016. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Aggodom,mert sokat kemenyedik a hasam es neha neha faj is.
2016. okt. 25. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős görcseim voltak, erősebb, mint a valaha érzett legdurvább menstruációs görcs, nagyjából 15-30 percig. Nem tudom, hogy akkor nyílt-e ki, vagy már előtte is nyitva lehetett egy rövid ideig. Mindenesetre másnap elmentem dokihoz (ez este történt), akkor látta, h nyitva a külső méhszáj.
2016. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!