Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves lánynál hogy zajlik...

18 éves lánynál hogy zajlik le az abortusz a kórházban? Igaz hogy a tágító nagy fájdalmakat okoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Mivel még nem szültél nem lesz kellemes... A szíved nem fáj?
2010. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nem volt még,hálistennek remélem nem is lesz, de ahogy én olvastam, a tágító fáj nagyon, mert ugye az kitágít mintha szülnél és arra nem kapsz fájdalomcsillapítót.

aztán altatnak ...az lesz felébredzs és mész.


Készülj mert a többség lenézi a fiatal abortuszosokat és azért a lelki része sem kellemes,lehet nem most de később biztos mar majd a lelkifurka.

2010. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt hallottam, nagyon fáj, de fájjon is! A babának is fáj, hogy szétdarabolják és kiszedik. :-(
2010. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Én is abortusz-ellenes vagyok, de van olyan, hogy a BABA érdekében jobb, ha nem születik meg :(

A kérdező még elég fiatal, és biztosan oka van rá, amiért nem tudja megtartani a babát. De ezt majd Ő lerendezi a saját lelkiismeretével. Biztos, hogy nehéz döntés volt Neki is. Semmi közöm hozzá, csak tényleg lehet nyomós indoka van. Senkit nem védek és senki ellen nem vagyok, csak próbáltam hangosan gondolkozni.


És a kérdező kérdésére a válaszom az, hogy bár nekem nem volt ilyen műtétem, de tényleg azt mondják, hogy fizikailag is fáj. Szóval erre kellene készülnöd :( Legyél erős. És azért ha egyetlen mód van rá, azért gondold át újra a dolgot. Hátha van egy pici esély.... vagy egyáltalán nincs?

Kívánom, hogy jó döntést hozz ( a Te helyzetedhez képest ), és hogy úgy fizikailag, mint lelkileg próbáld Magad túltenni a műtéten.

2010. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tudok ilyen lojális lenni, mint az előző válaszoló. 18 évesen lehetne annyi esze, hogy ha már szexel, akkor számol a következményekkel. Sokféle lehetőség van a terhesség elkerülésére, tán használni kéne.

Ja és ha már megcsinálni volt esze, legyen annyi most is, hogy nem öli meg. Létezik nyílt örökbeadás, így a baba azonnal szerető szülőkhöz kerülhet, ahelyett, hogy megölnék, esélyt sem adva neki. Szerintem nem létezik mentség arra, ha valaki megöl egy gyermeket.

Ha valaki, én nagyon könnyen teherbe esek, mindkét gyerekem az első védekezés nélküli alkalommal megfogant, én is éltem házasság előtt is nemi életet, mégsem lettem terhes soha. Ha valaki szét tudja tenni a lábát, már bocs, akkor tudjon már védekezni is!

2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Ettől már csak az fájdalmasabb hogy a büntudattal kell élned.
2010. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Bea24 ***** válasza:
91%
Szia! Hogy válaszoljon is vki a kérdésedre, nem nem fáj a tágító tabletta. Este teszik fel, utána wc-re nem mehetsz, és reggel csinálják a műtétet. Sajnos átéltem 17 évesen. Most a második gyermekemet várom. Üdv.
2010. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,ugyan nekem missed ab-om volt a 14.héten,és szintén tágítót tettek fel.

4 órán át nem lehet felkelni vele,nagyon fájt nekem,tényleg olyan,mint amikor szülsz,mert azóta már átéltem azt is!

Én ahhoz tudom hasonlítani,mint egy nagyon erős menstruációs görcs szorozva 100-zal!

A műtét altatásban volt,utána testileg jól voltam,lelkileg sokáig nem!

Ítélkezni nem az én dolgom,ezért kitartást,erőt kívánok Neked!

Szia

2010. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kb 2 óra volt a tágitás, egy kis valami tamponszerűt raktak fel, egyáltalán nem fájt, bár adtak előtte injekciót, ami szintén nem fájt. A tágulás sem fájt. Majd műtő, altatás infúzióval. Felébredtem, akkor sem fájt, majd összeszedtem magam és hazamentem.

Felnőttként már fáj - a tudat :(

2010. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
pont, mint szülésnél a fájások, azzal a különbséggel, hogy ez csak addig tart, míg fölteszik, utána nem érzed. nem tablettát tesznek fel, hanem lamináriát. bár nem tudom ez mi is pontosan.
2010. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!