Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 1 hete kezdtem...

Baj lehet? 1 hete kezdtem érezni a babám mocorgását. Azonban már 2 napja semmit nem érzek. A cicim bimbói ugyan úgy érzékenyek. Lehet, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Néha mensi szerű görcseim is vannak.

vagy lehet csak "nem vettem észre"?

légyszí írjatok valami biztatót.

17+4heteske.


2010. ápr. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza milyen napszakban érezted korábban és az előtt fél órával egyél egy fél tábla csokit, vedd fel azt a testhelyzetet, amiben korábban is érezted és figyelj!
2010. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, még nagyon picike, most még csak alkalomadtán érezheted, aztán ahogy egyre nagyobb lesz, egyre többször, aztán majd amikor a vesédet rugdossa, esetleg a méhszájadat, na azt végképp érezni fogod:) Amúgy gratulálok, és sok egészséget kívánok!
2010. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy semmi baj nincs, de azért a görcsök nem tesznek jót. Szedsz magnéziumot, hívtad a dokit?

Azt hogy nem érzed minden nap nem baj, még picike, de a görcsöt ne vedd félvállról.

2010. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia én 24 hetes vagyok,nekem is ritkán mozgot még abban az időben sőt 20 hetesen is.én is elég sokat görcsöltem de napi 6db Magne B6-ot ajánlott az orvos.Én most azon aggódom,hogy egy napja nagyon aktív a babám,megvagyok fázva sokat köhögök és rázkódik a hasam félek én is valami baja lesz vagy nem tudom,szóval sehogy sem jó ez.De nyugi semmi bajod nincs mé picike azért nem érzed,a mozgást.
2010. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj van. Nekem akkor mocorog, ha dolgozom. Ha otthon vagyok pihenőnapon, egyáltalán nem érzem... Én is érzek néha enyhe mensi-szerű görcsöket, de ilyet mások is éreznek, szerintem nincs semmi gond. Ha viszont nem csak kellemetlen, hanem fáj is, akkor irány a doki.
2010. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!