Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjöhet a mensesem rendesen...

Megjöhet a mensesem rendesen vagy műtét vár rám?

Figyelt kérdés
6 hetes terhességet és üres petezsákot látott a doki.egy héttel később már petezsák se volt,felszívódott.ilyenkor magától megjön?aki így járt megjött vagy műtét?
2010. ápr. 23. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha felszívódik a petezsák és az ultrahang szerint nincs visszamaradt rész, akkor nem szoktak műteni. A műtétet általában az elhalt babák esetén csinálják. Sajnos ezen átestem én is, 11 hetesen nem dobogott a kicsi szíve. Most azonban már 34 hetes terhes vagyok és minden rendben. Ne keseredj el. Engem is nagyon megviselt, de lehet még babád és gondolj arra, hogy az ilyennek biztosan volt valami oka.

2010. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem lehet babám.....ez is egy csoda volt,hogy egyáltalán megfogant.már 13 éve nem sikerül,egy nbetegség miatt.
2010. jún. 11. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer sikerült a csoda, akkor szerintem csak bízni kell bene és miért ne sikerülne még egyszer. Ne add fel!!! Ha össze tudott jönni, akkor elvileg eü akadálya nincs, hogy legyen. Igaz én nem vagyok orvos, de ha hiszel magadban az nagyon sokat segít. Drukkolok.
2010. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!