Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP mom értékem 0,7. Ez...

Az AFP mom értékem 0,7. Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

19-20.heti Uh eredmények:

BDP 46; OFD 60; TAD 47/157; FL 30;

Elküldtek genetikai Uh-ha nagzok félek!

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2007. nov. 17. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a kisfiammal!

0,7 volt az AFP-m.Azt mondták alacsony.Semmi baj nem volt,egészséges babát szültem!

Biztonság kedvéért elmentem down szűrésre,de ezt nem állja a TB.Most kb. 25000Ft. az ára ennek a vizsgálatnak.

2007. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor előfurdul, hogy az AFP vizsgálat eredménye minden ok nélkül rossz. Sok országban épp ezért nem is végzik ezt a vizsgálatot, mert sok esetben ok nélkül hozza a frászt az anyukákra.

Menj el a genetikai UH-ra és ha ott mindent rendben találnak, ne hagyd magad ijeszgetni! Rengeteg egészséges baba született rossz AFP eredmény után!

2007. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem sem kell aggódni, az alsó érték 0,8 neked is szinte ennyi és ez nem jelent semmit. Menj el az istenhegyi úton lévő diagnosztikai centrumba, én is voltam down szűrésen, azt hiszem kb. 25.000 Ft, de legalább megnyugszol.www.gendiagnosztika.hu. AZ AFP változik és sosem mutat korrekt eredményt. Ne aggódj! sok sikert.
2007. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!