Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem javul már az aranyerem?

Miért nem javul már az aranyerem?

Figyelt kérdés

holnapra elfogy a 10db reparon kúp.naponta többször zuhanyzom,kenem reparon krémmel.Miért nem múlik a fájdalom???Próbáljak mást?És azt rögtön másnaptól lehet?kinek mennyi idő alatt jött helyre,vagy legalább múlt a fájdalom?

a sperti jó?

35+2hetes vagyok


2010. ápr. 21. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy már a terhesség alatt szenvedned kell emiatt.

Nekem 2 szülésem volt, ezek csak után jött elő az aranyerem. Nekem a reparon krém bevált, pedig nagyon fájdalmas volt és vérzett is.

Még szülés előtt próbáld helyrehozatni, nehogy utána még nagyobb fájdalmad legyen az erőlködéstől.

Más szert sajna nem tudok javasolni, de beszélj a védőnőddel hogy hova fordulj (nőgyógyászhoz, vagy háziorvosodhoz).

Remélem gyorsan helyrejössz!

2010. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak nagy ritkán jön elő (szülés után), de nagyon kellemetlen. Lehet, hogy furán hangzik, nekem a gyógyszertári popsikrém vált be. Beszélj a védőnővel, hogy irasson fel neked, hátha használ.
2010. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a körömvirág és vazelin keveréke nagyon hatásos volt! A Nőgyógyász ajánlotta, és hamar meg is szűnt!

Egyébként a kamillás fűrdő is jó!

2010. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a masu kúp és kenőcs jött be.

Jobbulást!

2010. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagyobb drogériákba, gyógyszertárba, herbaáriába lehet kapni körömvirág balzsamot. Kb: 1000ft. Nekem ez tette helyre. Ha mégsem használna, akkor sem megy kárba, mert égési, ill. horzsolásos sérülésekre is nagyon jó :)

Könnyű szülést, és jó egészséget Nektek!

2010. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú szegény! Nekem csak a szülés után jött ki, de nem volt piskóta, főleg a gátsebbel együtt. Azt sem tudtam, mi fáj jobban. Próbáld ki az Aurobin krémet, nekem két hét alatt elmúlt.
2010. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.ma bejutottam végre a patikába.a patikus is csodálkozott,hogy a reparon kúp/kenőcs kombinációja nem használt.Mondtam neki olyant ajánljon,ami némi fájdalomcsillapítót is tartalmaz.Így kötöttem ki a HEMORID kenőcsnél.Remélem ez pikk pakk elmulasztja a fájdalmam.1x kentem be,és teljesen lehűtötte ott,mintha lefagyott volna.És kb most 5óra múlva kezdem érezni,hogy múlik a "jegesség"
2010. ápr. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!