Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az ha ritkabban...

Mit jelent az ha ritkabban elofordul laphámsejt és vörösvértest a vizeletbe? Felfázásra utalhat? .14 hetes vagyok

Figyelt kérdés
eleg hideg van a munkahelyemen fel vagyok oltozve, de ettol meg felfazhattam. utalhat ez az eredmeny erre?a haziorvosom semmit sem mondott.
2010. ápr. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza az orvosodhoz, mert ez lehet gyulladás is vagy valamilyen gomba is akár!

Nyugi nem fog agresszív gyógyszereket kiírni! Nekem is írt fel egy teljesen egyszerű gyógyszertári készítményt ami nem mellesleg pénztárca kímélő és hatásos volt!

2010. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a múlkori laborvizsgálatnál volt laphámsejt a vizeletben és a nődoki canastent kupot írt rá.


27 hetes km

2010. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!