Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szép név?

Szerintetek szép név?

Figyelt kérdés
Kislányomnak a Larissa nevet szeretnénk adni,nemrég olvastam ezen az oldalon és nagyon megtetszett.Szép,komoly és becézhető név szerintem.Mi a ti véleményetek?
2010. ápr. 21. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek a külföldi és minél kacifántosabb nevek. Dolgoztam óvodában és mintha manapság azzal lenne "trendi" a gyerek, ha amerikai, angol vagy francia nevet visel.

Persze ha neked tetszik, akkor úgyis Te döntöd el. ( bár megjegyzem ha külföldön élsz és egy szép magyar nevet adsz neki, akkor ott az lenne a különleges)

2010. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szép név és te döntöd el h a babádnak milyen nevet akarsz adni.
2010. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép csengése van ennek a névnek, nekem személy szerint nagyon tetszik.Mi is külföldön élünk és még nagyon sokáig itt is leszünk.Én is olyan nevet szeretnék adni a babámnak amit itt is értenek és ki is tudnak mondani.Megírnád, hogy ti hol éltek? Mi Németországba vagyunk itt is nagyon sok olyan név van amit otthon is ki tudnak ejteni és használják is.Bár mi még a nevén nem gondolkoztunk ,mert nem tudjuk a nemét.18 hetes km Jó babavárást kívánok és szerintem add a babádnak ezt a nevet nagyon gyönyörű név:)
2010. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!