Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen 110 cm a hasam...

24 hetesen 110 cm a hasam köldöknél, mindenki azt mondja hatalmas. Nagyon fáj a hátam és a derekam is, estére a hasam alja is majd leszakad. Vegyek hastartó pántot?

Figyelt kérdés
megéri a 7000 ftot? segíthet ez?használt már vki ilyet? mik a tapasztalatok róla?
2008. szept. 30. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél terhestorna DVD-t. Nekem is fájt a derekam, aztán elkezdtem a kismamatornát, és elmúlt. Járhatsz csoportba is, ha tudsz, az jobban motivál. De szerintem a DVD jobb, mert olcsóbb, és azt tudod otthon minden nap csinálni.
2008. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szopiparna segit a jo tartasban, elalvasnal, en azt szoktam hasznalni. a torna is jó.


nekem egyik ismerosom (ket gyerek anyukaja) első dolgok kozott javasolta az övszorítót vagy mit szüles utánra, gondolom szules elott is jo (vagy az valami más dolog?)

én mindenképpen fogok venni, mondjuk lehet, hogy olcsóbbat is találsz, mint 7000 forint. (mivel ilyen gyogyaszati segedeszkozok boltban lehet kapni, én pofátlanul megprobalom feliratni az orvossal, hatha ugy olcsobb) (ludtalpbetetnel meg ilyeneknel bejott, remelem ennel is befog)

2008. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nagyon fáj a hátam, én kérdeztem a nődokimat+aháziorvosomat is a pocaktartóról, azt mondták, nem igazán segít, inkább próbáljam meg alátámasztani a hátamat, úgy pihenjek, illetve tornázzak az többet segít.
2008. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én most a 27. hétben járok és az orvosom egy hónappal ezelőtt mondta, hogy vegyek hastartó pántot, nekem segített. Most már teljesen hozzászoktam.
2008. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg hatalmas. :))

Én 23 hetes vagyok, de csak 90 cm a pocakom. :)

Hastartó pántot nyugodtan vehetsz, nem ártasz ezzel a kicsinek, csak magadon segítesz.

Próbálj körülnézni webáruházakban, aukció portálokon vagy használt cuccos oldalakon, hátha sikerül olcsóbban kifognod.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak-vannak hasonló problémáim a nagy pocakom miatt. Én vettem is a Brendonban Anita márkájú hastartópántot, igaz drága volt, de nem bántam meg. Úgy voltam, hogy megérdemlem:) Sokat kellett lépcsőznöm, és amúgy sem vagyok "helybenmaradós", nagyon levette a terhet a derekamról. Sokkal komfortosabban éreztem magam, ha rajta volt a pocakomon. Tényleg megpróbálhatod orvosi segédeszközboltban, úgy hiszem ott olcsóbb is. A babám is jobban érezte magát ha hordtam, kevesebbet ficánkolt, kényelmesebb volt neki is, hogy masszívan tartotta a hasam. Elalvásnál a szopipárna vált be, be kell tenni a combok közé, és leveszi a medencéről a terhelést, valamint tartja a pocakot is. Mindig próbálj az oldaladon aludni, úgy nem nyomja a bébike a derekadban az idegeket, és nem fáj annyira. A baba vérkeringésének is jobb az oldalt fekvő pozíció. Szép babavárást, kitartás!
2008. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!