Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfelejtettem venni MagneB6-ot...

Elfelejtettem venni MagneB6-ot, reggel 8-ig lessz bajom?

Figyelt kérdés
es ma este, meg holnap reggel 6-kor nem tudom bevenni a 2-2 szemet.Es pont ma mintha kulonosen kemenyedett volna a hasam. De reggel 8-ig csak nem lessz semmi baj, ha csak akkor tudok bevenni?
2008. szept. 30. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez a lelki függőség.... már bocs. Ha több időt szánnál pihenésre szerintem nem keményedne a hasad. De ha agyonstresszeled még ezen is magad, akkor nem csak neked lesz bajod, hanem a babának is.
2008. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat ez is igaz,...koszi a tamogatast:)
2008. szept. 30. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Semmi gond nem lesz, belefér....csak ne idegeskedj.

Amúgy én fele annyit szedek,mint amennyit a doki javasolt...de így is sokat segített. Szerintem azon is múlik hogy mennyire beszéled magadba h segít.

Boldog babavárást

22 hetes kismama

2008. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos, hogy nem lesz baj, ne aggódj. Mi nyáron Prágába utaztunk, és elfelejtettem magammal vinni. Én is csak másnap dél körül találtam ott egy gyógyszertárat, és semmi bajom nem lett. (ma 6 hetes a kisfiam!)

Egyébként a következő élelmiszerekben van magnézium: banán, alma, szőlő, ananász, teljes kiörlésű zabpehely.

2008. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye ezt most nem kérdezed komolyan?
2008. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat, sajna komolyan kerdezem, mert felek, volt mar egy koraszulesem, es most a 33-ik hetben vagyok.
2008. szept. 30. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lehet ettől. Ne aggódj ennyire, próbálj meg kicsit lazábban állni a terhességhez!

23 heteskismama

2008. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nikcsi ***** válasza:

Szia!

De azt ugye tudod hogy a 35. het korul ajanlatos mar leallni a szedesevel? Nekem is sokat kemenyedett mar ebben a korban a pocakom (en sosem szedtem kulon magneziumot csak terhesvitamint), vedonom szerint ezek mar teljesen normalis osszehuzodasok, keszul a mehed a szulesre. Szerintem ne stresszelj, mert attol is tobbet kemenyedhet, tapasztalat.

Szoval inkabb fekudj, pihenj sokat, az velemenyem szerint tobbet er.

Sok sikert!


37 hetes kismami

2008. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is 33 hetes vagyok,en nem szedek magneB6ot csak ha egesz nap erosen kemenyedik.Eddig 3-szor kellett egesz terhessegem alatt,de ha csak kemenyedik es nem surun akkor nem veszek be.Amugy sokat kemenyedik mar nekem is,en eleg gyogyszerellenes vagyok.Ahogy a tobbiek is irtak nem lessz ebbol semmi gond hogy most nem veszel be.
2008. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!