Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derekam és a hasam alja...

Derekam és a hasam alja iszonyatosan fáj! Jóslók?

Figyelt kérdés
8,12 és 17perces fájásaim voltak tegnap..ma 3percesek..ezek jóslók? Védőnő aztmondta igen, szülészetis ismerős felfázást. Akkor mi van? UH-szerint 36+3hetes vagyok..szerintem és a védőnő szerint 38. Babócánk 3500g. Szerintetek???
2010. ápr. 19. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le normálisan hogy 8,12,17 ma pedig 3percig TARTÓ fájásaim voltak. Bocs
2010. ápr. 19. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán beindulhat a szülés. 36 hetes baba már "útrakész" :)
2010. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe a nőgyógyászomhoz mennék.

A jóslók nem szabályos időközönként jelentkeznek.

Próbáltad már, hogy a meleg fürdő enyhíti-e a görcsöket?

2010. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A baba már tuti érett.Én nem futkosnék dokihoz.Ha itt lesz az idő érezni fogod
2010. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán elindulhat a szülés, szép érett baba lehet 3500 g-mal. Nekem a fájások mindkét gyermekemnél tipikus menstruásiós görcs jellegűek voltak. Szerintem indulj a kórházba!!! És jó egészséget, gyors szülést:-)

Ja, és az sem mindegy, milyen időközönként jön a fájás, azt is mérd.

2010. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írom magamnak! köszi a válaszokat! Minden jót =)
2010. ápr. 19. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem pár napja van az h fáj derekam és a hasam alja.nem hittem volna h jósló mert nekem nem úgy fáj h bizonyos időközönként,hanem egyfolytában.a védőnő ma azt mondta h ez jósló.és azt is mondta h a 38 hetes vérvételt intézzem el jövő héte/37 hetesen/,mert ő nem biztos abban h ki fogom húzni még 2 hétig.


36 hetes km

2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!