Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellfájdalom mikorra szűnik...

A mellfájdalom mikorra szűnik meg?

Figyelt kérdés
A terhességem elején járok pár hetes lehet-még a dokival is várok,csak a melleim külön életet élnek .Én nem is feszülésnek érzem hanem olyan meleg fájdalomnak,de hozzájuk sem tudok érni..ha igen jaj inkább ne.Szóval ezek a tünetek megállnak ugye valamikor,vagy most a baba miatt aztán meg a tej miatt fog fájni?
2007. nov. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején a hormonok miatt fájhat, aztán inkább kellemes teltségérzet jön. Szoptatáskor csak akkor fáj, ha nem üríted ki elég jól, vagy ha később harapja a baba :-) Azért ha nagyon kellemetlen marad, kérdezz rá a dokinál.
2007. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmúltam 10 hetes terhes, de még nekem mindig fáj a mellem és szerintem érzékeny is lesz. Eddig hason szerettem aludni, de mióta terhes vagyok ez nem olyan jó dolog. Reméljük majd enyhülni fog :-) Gratula a babához!
2007. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kilencedik hétig fájt de nagyon.Aztán elmúlt és most megint de inkább csak este és minimálisan.

16 hetes kismama

2007. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 11 hetes, és most 2 napja vettem észre, hogy nem fáj. De eddig igen, nem is kicsit. Nekem sem kellett nagyon hason aludni. Azt mondják, hogy elmúlik, hol visszajön. Később talán jobb lesz, nyugi:-)
2007. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!