Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késő-e a homeopátiás szereket...

Késő-e a homeopátiás szereket elkezdeni szedni 39dik héten, szülés könnyítésként?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késő, főleg, hogy vannak olyanok, amelyeket csak kifejezetten vajúdáskor lehet szedni, korábban nem. Keress egy homeopátiás gyógyszertárat és kérdezd ott meg, hogy pontosan mit ajánlanak ilyenkor.

Sok sikert!

2008. szept. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos a gyógyszertárban,sem segítettek sokat,mert nem értenek hozzá,így hát keresgélnem kell az interneten.köszönöm a választ!
2008. szept. 30. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem és nem lepődök meg rajta, hogy nem kaptál sok segítséget. Én elég forgalmas és nagy gyógyszertárakban jártam Pesten, de egyben egyáltalán nem volt homeopátiás készítmény, kettőben pedig összesen két fajta volt és nagy szemekkel néztek rám, amikor mondtam, hogy én szüléskönnyítésre szeretnék kérni valamit.

A negyedikben találtam, de ott is két gyógyszerész keresgette könyvből negyed órán keresztül, hogy vajon mire is van szükségem, a szerencsém az volt, hogy oda már felkészülten mentem, neten utánaolvastam és végül így együtt vitattuk meg, hogy mi mire való...

Én a caulophyllum 5ch-t választottam, de a cimicifugán is gondolkodtam.

A caulophyllumot a 35. héttől lehet szedni (mint ahogy a málnalevélteát is lehet már akkor inni), napi 5 golyócskát ajánlanak, majd vajúdáskor fél óránként öt golyócskát. A cimicifugával lehet ezt kombinálni, az csak vajúdáskor szedhető, felváltva a másikkal, tehát egyik fél órában az egyikből öt golyó, másik fél órában a másikból öt golyó.

Egyébként egy tubusban 80 golyócska van és 580 forintért vettem.

2008. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!