Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.

Te hogy vagy?

Mindenem fáj, majd beszakad a derekam, mint egy hadirokkant...

Aludni nem valami jól tudok, elég megmozdulni.

Reménykedek, mert ma elég sokat fáj mindenem, hátha...


38+6hetes

2010. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szio

és most léptem be a 38.hétbe,nekem nem fáj a derekem sokat alszok,de menni már nagyon nehéz,az alvásról ne is beszéljünk.olyan valamikor mintha le akarna szakadni a méhem,és van valamilyen vizes folyásom is.néha-néha van kisebb mesi szerű fájásom is.

2010. ápr. 17. 21:00
 3/3 anonim válasza:

Én most járok a 38. hét végén. Már nagyon szeretném ha kidugná a nóziját mert nagy baba lesz és én mozgássérült vagyok már alig bírom cipelni, no meg jó lenne normál úton megszülni. Nőjön tovább idekint inkább.

De amúgy fáj mindenem aludni már egy ideje nem tudok, és mindenki megjegyzéseket tesz a nagy hasamra ez idegesít nagyon.

2010. ápr. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!