Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtok?

Milyen krémet használtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam itt, hogy sokan használtok a terhesség alatt intim szőrtelenítő krémet. Milyen fajtát? Hol lehet ilyet kapni, amit ezen a területen is lehet használni? Én nézegettem a krémeket, de mindre az van írva, hogy nem lehet ott használni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 17. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én sima borotvahabot használok.(23h)
2010. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Jajj bocsánat, félreérthetően fogalmaztam, szóval nem olyan krémre gondolok, amit a borotváláshoz kell felkenni, hanem olyan szőrtelenítő krémre, mint a Veet, hogy felkened letusolod és kész, de egy ilyen szőrtelenítő krémet sem találok. Vagyis találok, de azokra rá van írva, hogy intim területen nem használható, de olvastam, hogy itt sokan használnak, tehát valószínű én keresem rossz helyen. Azért köszönöm a válaszodat, hasznos a tiéd is :)
2010. ápr. 17. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jaa,értem:)akkor bocs:)Abban sajnos nem tudok segíteni,én is csak a veet-et ismerem.
2010. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Opilca-nak van minden típusú efféle terméke, én régebben a gyantát használtam, és akkor úgy láttam, létezik krémben is!
2010. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm akkor ennek utánanézek:):)
2010. ápr. 18. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Opilca - van direkt bőrnyugtatós típus, barackmagolajjal. Ez nálam bevált.
2010. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!