Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes vagyok, ma votam...

32hetes vagyok, ma votam orvosnál. A méhszájam C311 nyitva van. Ez nagy baj? Mit jelent pontosan? Meddig húzhatom ki így? Mire kell figyelnem és mit szabad, mit nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínü 3111, ez mindig 4 jegyü szám, a máhszáj állapotát jelzi. Minél kisebb a szám, annál jobban nyitva vagy. A te állapotod ilyen idősen teljesen normális, nem kell félned semmitől. Ha gondolod, pihenj kicsit többet, ne emelj, és a sétával is lassan óvatosan, de nem kell ágyban tölteni a viszalévő időt:-)

És ezzel még túl is hordhatod, ne félj!!.-)

2008. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ezzel még simán túl is hordhatod. Hogy megnyugodj a 36. hétig próbálj többet pihenni, de egyáltalán nem biztos, hogy tovább fogsz nyílni.
2008. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én decemberben szültem a lányomat a kíirt időre és már októberben nyitva volt a méhszájam. Annyit mondott a doki hogy vigyázzak magamra de mindent csináhatok ami kényelmes és nem is volt semmi gond. Ugyhogy csak óvatosan,vigyázz magadra de ne félj ez még nem baj.
2008. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!