Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel kevés rózsaszín nyákot...

Reggel kevés rózsaszín nyákot tapasztaltam, mikor WC-n voltam, gond lehet? Azóta semmi.

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, és küzdök a székrekedéssel, talán azért volt?
2008. szept. 29. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

A wc-n ne erőlködj!Ha azóta nincs semmi baj biztos nem lehet gond nekem is volt ilyen gondom de a doki megnyugtatott.De ha fogsz ilyet tapasztalni azért menj dokihoz de ha nem lesz ilyen és mész megint akkor nem baj ha megemlíted neki

2008. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Aszalt szilva és aszalt sárgabarack segít a székrekedésen,de módjával-napi 2x4-5 szem.
2008. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 10 hetes körül rózsaszín folyásom és hálistenek semi probléma nem volt.Pihenj sokat és ha beszélsz az orvosodal említsd meg.
2008. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Vigyázz magadra nagyon, pihenj nagyon sokat.Az első trimeszter a legveszélyesebb a vetélést illetően.Beszélj mindenképp egy orvossal.Székrekedésre nagyon jó a tamarin lekvár.Ajánlom, én is küzdöttem vele.
2008. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szintén zenész!

Nekem is volt, kb a 8-10. héten (+ még egy kicsit görcsöltem is). Rohantam be a kórházba, hogy mi lehet a gond... A doki megvizsgált, és az volt a magyarázata, hogy épp most járhatok a menstruációs időmben, azért vannak rótsaszín, "érdekes állagú pöttyeim".

Szóval ne aggódj, de ha mész a dokihoz, említsd meg mindenképp!!!! 31 hetes pocakos

Boldog babavárást!!!!

2008. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten volt ilyen,aztán pár nap múlva volt egy pici vérzés.A doki duphastont és utrogestant írt,azóta hála Istennek semmi baj.Azért vigyázz magadra,pihenj sokat.Minden jót kívánok neked és boldog babavárást!
2008. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!