Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen tévedhetnek a baba...

24 hetesen tévedhetnek a baba neméröl?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n és azt mondta a szonográfus, hogy talán lány, meg is mutatta a képen, hogy nem látszik kuki, de azt mondta lehet, hogy fel van annyira hajolva a kukija, hogy azért nem látszik. Amúgy teljesen jól látszódott a picúr lába köze, de nem merem beleélni magam, hogy lány. Volt másnak is ilyen bizonytalan helyzet, hogy mutatta is magát meg nem is?
2010. ápr. 14. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tévedhetnek, de mit számít? Az a lényeg, hogy ha megszületik és lánynak volt várva, nehogy mást vágjanak el köldökzsinór helyett, ha mégis fiú.
2010. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen nem mutatta,annyit mondtak hosszú a combcsontja és gyakran a fiúké hosszabb.28 hetesen már látszódott a zacsi és a kuki is.31 hetesen már a heréi is látszódtak a zacskóban:)
2010. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 18. heti Uh-n azt mondta a doki, hogy kislány. Rákérdeztem, hogy lehet e még belőle fiú (amúgy kislányt szeretnék). Esetleg még nem szállt le a heréje és azért nézhet ki lánynak? Erre azt felelte, hogy a kislányoknak nincs herezacskójuk akár leszállt a here akár nem :) a kisfiúknak pedig nincs szemérem ajkuk akár mennyi idősek :)

Kicsit ciki volt, hogy kételkedtem, mondtam, hogy más orvos mondta, meg olvastam is róla. Erre azt mondta, hogy igen aki nem ért hozzá mondhat ekkora butaságokat! Szóval biztosat nem tudok mondani, de ha nem kezdő volt a szonográfus akkor valószínű, hogy nem téved.

2010. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor reménykedem, hogy nem tévedett:-) Én is amiatt kételkedek amúgy, mert úgy hallottam, hogy késöbb szállnak le a herék...
2010. ápr. 14. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nekem van egy ismerősöm,akinek azt mondták a 8. hónapig,hogy fiút hord és csak utána derült ki,hogy mégis kislány.Ha ezt elnézték,nálad is bőven tévedhetnek.Mert hát a lányoknak nincs herezacskójuk.
2010. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ismim akinek végig lányt mondtak és megszületett fiu lett:-DD

van ilyen..

2010. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is legelőször 24 hetesen mutatta meg magát,de az orvos nem tudta biztosra mondani,annyit mondott h talán lány.aztán bíztam benne h a 32 hetes uh-on már biztosat fog mondani,de sajnos tévedtem.akkor is annyit mondott h talán lány.tehát én is abban a helyzetben vagyok mint te.remélem nem tévednek.
2010. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!