Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes és 2 naposan tévedhet...

17 hetes és 2 naposan tévedhetnek az orvosok a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
Azt mondták kislányom lesz, "kinőhet még" mégis a fütyije? Úgy értem össze lehet keverni ennyi idősen még a nemiszerveiket?
2008. szept. 11. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Ha sima uh-án mondták akkor tévedhetnek.

Nekem 22hetesen mondták anno,hogy lány 6hét múlva már fiú volt:)Most 4d-én voltunk a 24.dik héten,most valóban lány :)

Minden jót.

32hetes kismama

2008. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 16 héten modták,hogy fiú lesz,mert látszik a fütyije!A dokimnak rá pár hétre elmondtam,és ő azt mondta nem oylan bíztos:(késöbb farfekvéses lett és már nem tudtuk meg a nemét:(Most a 28 hétben járok,de már nagyon nrem izgat,de a párom fiút szeretne,így remélem fiút szülők neki!Ha ez megnyugtat, akkor anyukámnak az 5 gyereke fiú lett,pedig lányt mondtak neki:)
2008. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. 18 hetesen azt mondták, lányom lesz, 30. hétre már fütyije lett:) Úgyhogy nálam tévedtek
2008. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire látszott az a fütyi. Nekünk pl. a 15. héten alig látszott, de a 19. heti UH-n már nem lehetett volna összetéveszteni a nunival.

A nuni 3 csíkocska, míg a fütyi, hát az fütyi. :) Legközelebb te is nézd meg mi van a lába között, és ha hosszú "kinövés" akkor bizony az fütyi. :)

2008. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az mindig benne van a pakliban, hogy tévednek.
2008. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!