Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszkethetek iszonyatosan...

Viszkethetek iszonyatosan attól, ha vizesedek? Mit egyek hogy lemenjen a víz? 33km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vizesedtem anno, de a hátam rettenetesen viszketett... elmondhatatlanul... utána elmúlt minden kezelés nélkül. Érdekes dolgokat produkál a test sokszor terhesség alatt. De a vizesedéssel vigyázni kell, kérd kis a dokid tanácsát. Mindenképp igyál kevesebbet, napi másfél liter folyadéknál nem többet.
2010. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vizeletem, vérnyomásom rendben. Nincs gáz szerencsére, egyedül az ujjaim dagadnak reggelente. Elég kellemetlen.
2010. ápr. 14. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így voltam, sajnos ez addig amig meg nem szülsz nem múlik el. Nekem azt mondta a dokim, hogy olyankor amikor zsibolyog az ujjad, rakd a párnádra a kezed, vagy mindenképp magasabbra mint a tested többi része. És nem szabad sósat enned, viszont nekem azt mondta a doki, hogy igyak sokat, mert az mossa ki a szervezetedből a felesleges vizet. Kitartást!
2010. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a második terhességemnél a paradicsom vált be de nagyon!! Próbáld ki, hátha neked is beválik!!! Jó 4-5 szemet meg kell enni legalább nem egyszerre de mondjuk egy délelőtt alatt. Én csak úgy mentem tőle pisilni hogy nem is igaz:) És kevésbé voltam vizes estére!
2010. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Na de ez az, hogy valaki azt mondja hogy most ezért pont többet kell inni, valaki meg azt, hogy pont kevesebbet! Ez kavar meg!
2010. ápr. 14. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En 27 hetes koromtol vizesedem :S most 39 hetes vagyok. Az en dokim is napi 1,5 litert mondott, hogy max annyit igyak, de ugy, hogy az osszes folyadek leves, gyumolcs is beleszamit. Azt mondta a gyumolcs kitesz 2 dl. Azota is vizesedem, de kevesbe!!! latni lehet a kulonbseget.

A vedonom, meg azt mondta, hogy minnel tobbet igyak.... Ezt nem tartottam be :)

2010. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 14. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok... az én dokim szinte a legfontosabb dolognak mondta a másfél liter folyadékot, úgy ahogy az egyik válaszoló is írta... hogy mindennel együtt sem lehet több. Én egyáltalán nem vizesedtem, de lehet persze hogy csak ilyen típus vagyok.
2010. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is vizesedem és nekem iszonyatosan szokott viszketni tőle a bokám.amúgy az tesz jót ha sokat iszol.ha nekem véletlenül van olyan napom h keveset iszok ne tudd meg h néz ki a bokám...
2010. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!