Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnézessem a nemét a babának,...

Megnézessem a nemét a babának, vagy most már legyen meglepetés?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 36. hetemet, jövő csütörtökön lesz UH vizsgálatom. Eddig nem tudták megnézni mi lesz, sosem mutatta magát (faros volt, hátsóját mutatta mindig).

Most már mindene megvan, szóval vásárlás szempontjából nem lényeges. Várjam már ki a szülést, vagy nézessem meg mi lesz?


2008. szept. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha már így megvan mindene, én a helyedben nem nézetném meg.Legyen meglepetés!
2008. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már én sem nézetném meg! :)
2008. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már én sem nézetném meg. :) Legyen meglepi.
2008. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

meglepi

:D

2008. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézesd meg ha valamelyikőtök nagyon kisfiút vagy kislányt szeretne,hogy ne érjen csalódás.Ha nem számít a neme akkor legyen meglepi!
2008. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez kicsit is vigasztal nem valószínű hogy megtudnák még mondani..Nekem végig kislányt mondtak (és bár az is lett)mikor ilyen idős voltam mondtam a dokinak hogy nézze meg legyen szíves nem tévedett-e.Végig arccal kifelé fejjel lefelé feküdt a hercegnő,de ilyen idősen már annyira tele van a has hogy össze van kuporodva és nem látni..Sok Boldogságot!:-))
2008. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanebben a helyzetben vagyok, 35 hetes, de én már kivárom a nagy napot...Igaz, közben elemészt a kíváncsiság...Szerintem sanszos, hogy ha akarnád sem mutatná meg magát most sem, már olyan pici helye van!
2008. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!