Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sátoraljaújhelyben jó védőnő?

Sátoraljaújhelyben jó védőnő?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk és a helybéli védőnőm, azt mondta hogy itt kell védőnőt keresnem.
2010. ápr. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt Újhelyben úgy működik, hogy amelyik utcában laksz, mindeegy hogy albérlet és nem vagy bejelentkezve, az alapján tartozol valamelyik védőnőhöz, nem lehet választani. Nagyon aranyos Jungné, Lukács Mártika is és én ahogy a többiekkel is találkoztam mindegyik nagyon kedves és aranyos volt.

2010. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! és ilyenkor ez hogy működik? Hova kell mennem bejelentkezni? Én a Dózsa György úton lakom, akkor az ide tartozót fogják majd megmondani?Vagy telefonon hívjam fel őket?most vagyok 11hetes, remélem még nem későn szólok.

Az orvosom viszont Debrecenben van.

2010. ápr. 14. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy csináltam hogy felhívtam a kórházat (525-300) és kéred a védőnőket. Elmondod, hogy terhes vagy 11 hetes, még nem voltál, elmondod, hogy hol laksz és megkérdezed, hogy ki lesz a védőnőd. Megmondják és ha bentvan akkor tudsz is vele beszélni, ha nincsen akkor megmondják, hogy mikor menj be hozzá. Most már jó ha jelentkezel, mert a 12 hét előtt van kötelező labor vizsgálat, amire a védőnő ad beutalót, és 12 héten UH-ra is kell menni az orvoshoz.


26 hetes km

2010. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ma mindenképpen intézkedem.
2010. ápr. 15. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Itt Újhelyben az én tapasztalataim szerint, minden védőnő aranyos csak eltérő a stílusuk.:)

Én még annyi jó tanácsot adnék, hogy ha magándokihoz jársz, azt jelezd a védőnőnek, mert akkor ráérsz majd délutáni időpontokban tanácsadásra menni és akkor nem lesznek sokan!

2010. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. ápr. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!