Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mindig minden rendben,...

Ha mindig minden rendben, miért rendel vissza 2hétre a doki?

Figyelt kérdés

SZTK-ba járok.32hetesen voltam nála,akkor volt az utolsó kötelező UH.meg is vizsgált a méhszáj a 24.hét óta 3100,mondta is hogy nem nyílik tovább,nem lesz itt gond,max a 38.hétre szülök...akkor mondta hogy most a 34.héten lesz vérvétel,és ha már úgyis itt vagyok,ugorjak be hozzá is.De ahogy ismerem a 36.hétre újra vissza rendel majd.

Csak azért kérdezem,mert a "nagy fiammal",aki nemsoká 18hónapos nem volt ilyen.ott mindig 4hetente kellett menni.És ugye vele,+ nagy hassal már nem olyan egyszerű a bemászkálás a városba.

Igaz a hasam mindenki szerint lent van,a babát 2073gra becsülték 32hetesen.A lepény is 1.fokban érett....de ha minden rendben,miért?


2010. ápr. 12. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztonság kedvéért ?
2010. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A végén én már hetente jártam, itt így szokás.
2010. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magánhoz járok, Nekem havonta kell mennem. Legközelebb a 33. héten. Azt mondta, ha minden rendben nem kell többször járnom.

Ne aggódj, sztem ez csak a Te védelmedben van. Az 1. fokban érett lepény teljesen normális, emiatt ne aggódj.

A kisfiadra nem tud addig vki vigyázni, amíg Te dokinál vagy? Esetleg elkísérhetne vki!

2010. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, a 36. hét után minden héten menned kell majd (nst), az uccsó két hétben pedig lehet hogy kétszer is.

A terhesgondozásnak ez a rendje, más örülne ha ennyit foglalkoznának vele az sztk-s rendelésen. Értem én hogy kényelmetlen, de a vérvétel-kenetvétel szükséges, az nst-k kötelezőek, az elsőnél nem kellett az utolsó hónapban ennyit járnod?

2010. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tuti h a 36. hétre is vissza fog rendelni mivel akkor már nst van,minden héten.örülj neki h ilyen sürün kell menned.én örülnék neki,de legutobb mikor nála voltam azt mondta h csak 3 hét múlva menjek.de szerencsére onnantol kezdve már nekem is nst lesz hetente.


34+5 hetes km

2010. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a 35. héttől hetente kell járnom szintén sztk-s dokihoz. védőnőm szerint ez csak biztonsági ok, nincs semmi különösebb... nekem azóta ctg is van

36 hetes km

2010. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

itt(Győr) a ctg csak 38.héttől van.A nagy fiammal is csak akkortól voltam.a 38.-39.héten a kiírás napján,ami vasárnap volt,és utána 2nap múlva.Majd másnap megszületett.

Tudom,vagyis gondolom,hogy az én érdekemben van,de érdekes mór 2éve nem voltak ennyire lelkiismeretesek,pedig akkor 31hetesen már másodfokban volt érett a lepény.Szeretem is,hogy ennyire lelkiismeretes a doki,csak hát ugye így keddenként védőnő,az fél délelőtt,csütörtökön sztk,akkor szinte délre épp hogy hazaesem....és a felvigyázást/kísérgetést is elég macera megszervezni.

Köszönöm a válaszokat.Kíváncsi voltam,máshol is így megy e.


ui.:ma a védőnő azt mondta,nem akar jóslatokba bocsátkozni,de ahogy ő látja,jó ha május elejéig kihúzom.A hasam lent,az arcom kezd vizesedni....Igaz,hogy nagyon várom már,de május elejéig még csak maradjon bent :-)

Boldog babavárást mindenkinek

2010. ápr. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!