Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetében...

A terhesség hányadik hetében mutatja meg a bébi, hogy leányzó lesz-e, vagy fiú?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Egy jó orvos jó géppel már akár a 12.héten is megtudja mondani ha a baba engedi,de ez nagyon ritka!Nekem a 18 hetes uh se tudták megmondani mert nem engedte!22 hetesen elmetünk 4d uh-ra és ott már egyértelműen látszódott,hogy kislány!:-)29 hetes kismama
2010. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16-17. héten egy gyakorlott doki vagy vizsgáló már látja.
2010. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 19 hetesen voltunk uh-on és akkor mutatta meg magát a kisasszony:) 12 hetesen is lehet látszott volna de akkor hason feküdt és nem láttunk a lábaközé meg szerintem az még elég bizonytalan nagyobb a tévedés esélye.

21h km

2010. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, és nekem egy tapasztalt nődoki mondta, hogy a fiukat könnyebb megismerni, mert kidugják amijük van, a lányok általában szégyellősebbek :))
2010. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valóban most már elég korán látni, persze csak ha a baba is akrja, én 36 hetes vagyok, és egyi uh-n sem akarta, h megtudju, h ki ő:)

36 hetes km

2010. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen már lehetne látni ha nagyon be lehetne kukucskálni, de gyakorlatban lehetséges, hogy a baba egészen a terhesség végéig takargatja magát. Akármilyen gyakorlott is lehet az orvos, ha a gyerek egyszerűen kezét lábát elé rakja :)
2010. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiúcskánk már a 12.héten megmutatta magát, de akkor a dokinő csak halkan jegyezte meg, hogy fiú,de a 18. hetin már valósággal mutogatta. :)Két lábra állt és játszott vele. :) 27h KM
2010. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 16, második babánál pedig a 13. héten látszott a kukac.
2010. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kisfiamnál 12. hetesen mondt a doki.

most nem tudta meglátni a 12. heti uhn. remélem a 16. héten már megtudjuk :)

2010. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!