Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat csuklik! Baj lehet?

Sokat csuklik! Baj lehet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy ha napi 5-nél többször csuklik baj lehet!Igaz ez,mert nekem napi 7x-8x csuklik!?Most már mondjuk ritkábban,de minden nap az nem baj?Köszönöm válaszatitok!Egy aggodó 29 hetes kismama!
2010. ápr. 11. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Egy 8 hónapos várandós anyuka vagyok, és egy olyan kérésem lenne: Az baj ha a pici a pocimban naponta többször is csuklik? Nem egyszer, nem kétszer, naponta többször. Kérem nyugtasson meg, hogy a babának nincs semmi baja.


Válasz:

Nyugodjon meg, a baba csuklása akár többször is naponta nem jelez semmiféle problémát, rendellenességet a magzattal kapcsolatosan. A csemete méhen belüli életében folyamatosan

nyeli a magzatvizet, majd ki is üríti a magzatvize. A csuklásnak nevezett mozgás ezzel van kapcsolatban, illetve valamiféle alap légzőmozdulatokat végez, (bár

természetesen ebben az időszakban még légzés nincs tüdőn keresztül) gyakorol.


igaz kicsit idősebb terhességre írja, de nem hallottam még arról, h baj lenne ha sokat csuklik!

2010. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj ne aggódj! Nem tudom, hol olvástál ilyen butaságot. Én is kérdeztem a dokit annó de csak csóválta a fejét, hogy nem kell vele foglalkozni, nem baj. Amikor megszületett akkor is csuklós volt, még most is viszonylag sokat csuklik (többet mint én és vannak napok, hogy 3x-4x is rájön). 14 hónapos már.
2010. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Akkor nem aggódom már!:)

Egyébként a védőnőm mondta,hogy a sok csuklás miatt lehet,hogy hasnyálmirigy betegsége lesz!

2010. ápr. 11. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is sokat csuklott a babám a pocakban.annyi történt,hogy idekint is sokat csuklott az első időben.
2010. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálom a védőnőket!!!!!


Az én babám van, hogy napjában ötször-hatszor is csuklik. Szépen fejlődik, az orvos nem mondta hogy baj lenne.

2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!