Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha teheség 4-5 hetében...

Az baj ha teheség 4-5 hetében ugy fáj a hasam alja, mint ha meg akarna jönni, és a derekam is fáj?

Figyelt kérdés
2007. nov. 14. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. hát szerintem nem a legjobb nekem is igy kezdődött az előző terhességem állandóan fájt a hasam! aztán a pici itt is hagyott minket 7 hetesen,ugyhogy azt ajánlom neked hogy pihenj rengeteget szedjél vitaminokat folsavat illetve ha az orvosoddal is konzultálsz mond meg neki is hogy sokat fáj a hasad és szerintem fog felirni magzatvédő gyógyszert nekem utrogestant irt fel! pihenj sokat és nagyon vigyázz magatokra üdv
2007. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak a 4-5 hétben, majd kb. egy hét múlva megszüntek. Szerintem ez nem feltétlenül jelent bajt, ez lehet terhességi tünet is, de ha aggaszt menj el a nőgyógyihoz, hogy megnyugtasson.

15. hetes kismama

2007. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Éis úgy tudm, hogy ezek terhes tunetek. Sokan irták már ehez hasonlo kerdesre, hogy a meh tagulasa okozza. Mivel ott keszulodik a hely a kis jövevény kényelméért. Ha nem gorcsolo fajdalmat erzel szerintem nincs baj. De jo ha megemlited a dokidnak is. O okosabb, mint en:) Pihizz sokat!
2007. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy teljesen normális érzés, amennyiben nem elviselhetetlen görcsről van szó.

Én 10 hetes vagyok és még mindig-bár egyre ritkábban-de fáj a hasam, olyan mintha meg akarna jönni.

A méh növekedésével magyarázzák.

ÁA dokinak azért említsd majd meg, biztos megnyugtat:-)

2007. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!