Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, hogy az...

Mennyire igaz az, hogy az anyuka csak 1 nemü babát tud kihordani a másik nemüvel elvetél, meg hogy az apuka csak 1 nemüt tud csinálni ha 2. baba is olyan mint az első?

Figyelt kérdés
pl: első 2 fiu és harmadik is lány helyett,fiu lesz.
2016. máj. 28. 18:15
1 2
 11/20 narancs223 ***** válasza:
62%
Mondjuk ez érdekes .. Egyik ismerősömnek 5lánya van .. Nekik csak lányok lettek.. Engem is érdekel a téma, nem kéne egyből lehurrogni a kérdezőt.
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőapámnak 1lánya van, nagyobb bátyának 3lány a kisebbik bátyának pedig 2lánya van.. A családba annyival letudják, hogy elvan "átkozva" a tökük.. :D
2016. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 3 fiam van.

Az elso ketto elozo hazassagbol.

A harmadik elott 3 szor veteltem.majd negyedszer problemamentes terhessegem volt.

A 3 vetelesre nem tudott magyarazatot adni az orvosom.mindharom nagyon korai szakaszban volt.(6.het elott mind.epp csak kiderultek)

A volt ferjemnel mar van azota egy lany gyerkoc is.

Tehat reszemrol lehet,hogy lanyt nem tudnek kihordani sosem.a volt ferjem meg siman csinalt egyet.

Erdekes dolog ez.

2017. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Mivan ???

Es az a tobb milliard csalad ahol fiu- lamy testver van ?

2017. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Csak a lanyok maradnak meg. 5 kislanyom van.
2017. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, de azért nem olyan gyakori. Nekem is 3 lányom van, most úgy néz ki, hogy a negyedik fiú lesz.

Azoknál szokott ilyen előfordulni, akik genetikailag nem férnek össze. Pl. olyan betegséget hordoznak, ami nemhez kötött. Mondjuk csak fiúk kaphatják meg, élettel összeegyeztethetetlen, akkor a fiúembriók/fiúmagzatok elhalnak vagy pici korukban meghalnak születésük után. Vagy fordítva és a lányok nem tudnak megszületni (ez ritkább). Ilyenkor lehet, hogy már a fogantatás után nem sokkal elhal, anyuka észre sem veszi, hogy terhes volt és 4-5 vagy több egynemű gyereke születik.


Olvastam 14 gyereke anyukáról, akinek csak lányai vannak és egy brazil párról, akiknek csak fiaik vannak, szám szerint 13. Azért ilyen sok, mert a lányos házaspár fiút, a fiús pár lányt szeretne és addig próbálkoznak, amíg össze nem jön.

2017. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Létezik ilyen, de ritka. A legtöbb családban vegyesen vannak a gyerekek, ahol nem, ott sem ez az oka általában. Ez ehy ritka genetikai probléma.
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Huuu ez érdekes téma... Nekem 3 fiam van. A férjem húgának meg 3 lánya...
2019. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miert kellett kiemelni ezt az orbitalis hulyeseget?
2019. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Valami van ebben egyébként .

Pl férjem része :

Nézzük :

Após :

5 fiú testvér !!!!

Minden fiú testvérnek csak fiai vannak , a következő generációnak sikerült 1 szem lány !!!!!!

Após része : 2 fiú gyermek ....

1 fiú gyermeknek 3 fia van

2. Fiú gyermeknek 2 fiú és egy pocaklako aki gondolom ebből kiindulva fiú lesz 😁 3-4 hét és kiderül uhun !

De én dobbenek a legnagyobbat ha lányom születne ennyi generiacio fiú sokk óta

2019. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!