Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, hogy az...

Mennyire igaz az, hogy az anyuka csak 1 nemü babát tud kihordani a másik nemüvel elvetél, meg hogy az apuka csak 1 nemüt tud csinálni ha 2. baba is olyan mint az első?

Figyelt kérdés
pl: első 2 fiu és harmadik is lány helyett,fiu lesz.
2016. máj. 28. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát, mi négyen vagyunk, két fiú, két lány ugyanazoktól a szülőktől. Amit írsz az hülyeség.
2016. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Persze, így van, és a világon csak egynemű testvérek vannak...

Anyám, borogass!!

2016. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Ritkàn hall az ember ekkora h*lyeséget!
2016. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Elképzelhető (genetikus ismerősöm szerint) hogy van olyan páros, akiknél valamilyen összeférhetetlenség miatt csak az egyik nemű gyerekek maradnak meg, de ez azért nagyon ritka.


Egyébként én is töprengtem ezen, mert anyámnak elvetélt egy fiú gyermeke (a 7. hónapban), és ketten maradtunk lányok. Nekem három lányom van és most várom a valószínűleg negyedik lányt, és bár pontosat nem tudok, kémiai terhességeim voltak.


Mindezekkel együtt nem gondolnám, hogy "biztosan így van", mert a természet sokszor rácáfol ezekre, csak hát nem mindig derül ki.


Ismerek sok nagy családot, ahol 3 lány után jött egy fiú, sőt olvastam egy családról, ahol hat lány után jött egy fiú, meg hasonlók, szóval lehet hogy a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lenne ellenkező nemű is, de ez lehet hogy nálunk sem fog kiderülni, mert négy gyereket terveztünk és nem többet...


Egyébként pedig olyant írni, hogy "a harmadik is lány helyett fiú", hát elég szomorú dolog...

2016. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
fiú helyett*
2016. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg van ilyen genetikai eredetű izomsorvadás, ami csak fiúkat érinti, ergo ha fia születik, akkor mindenképp meg fog halni 1 éven belül, vagy abortusz. Egy lány ismerősöm sajnos így járt, nagyon megviselte a halála, de azóta vannak csodaszép ikerlányai! Fia sajnos nem igazán lehet, mindenképp örökölné az izombetegséget.
2016. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Anyukámék hárman vannak lány testvérek.


Anyukám a legidősebb: 1 fiú ( 3 fia van), 1 lány gyerekkel (nekem 1 fiam van, most várom a lányomat).


A középső testvér: 1 lány (2 lány után most fiút vár), 3 fiú (az egyiknek 3 lánya van, a másiknak 1 fia, a harmadiknak még nincs), 1 iker lánypár sajnos meghalt.


Legkisebb testvér: 1 fiú - 1 lány ikrek, 1 kislány meghalt, 1 fiú (itt nincsenek még gyerekek).


Tesómék és unokatesómék szoktak ezzel "viccelődni" (ahol 3 fiú és ahol 3 lány van), hogy tesóm mondja már meg, hogy kell fiút csinálni és fordítva, unokatesóm mondja meg, hogy kell lányt csinálni.


Sógornőmék 2en vannak lány testvérek, neki 3 fia van, a nővérének 3 lánya.



Páromék 3man vannak fiú testvérek. Párom a legidősebb, mint már írtam, egy fiú után most lányt várunk. A középső tesójának szintén 1 fiú után, már 2 lánya van. A harmadik testvérnek még nincs gyereke.


Úgyhogy nagyából fele fele az arány szerintem. Valahol csak 1 nemű gyerekek jönnek össze, valahol meg különbözőek. Mondjuk én meg pont mégegy fiút szerettem volna, de a lánynak is nagyon örülök, és nagyon várjuk már.

2016. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
de a napi testnevelés óra, az kell a gyerekeknek, bezzeg a biológia oktatás haldoklik az országban!
2016. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Jól lehurrogjátok az embert, pedig volt is ebből egy 2-3 részes sorozat. Igaz külföldiek voltak, de 4 olyan családot mutattak be, akiknek csak fiai voltak. Az egyik családnak már 6 fia volt, bevállaltak mégegyet mert nagyon reménykedtek egy lánynan. Hát ő is fiú lett. Az anya ott bőgött az ultrahangon. Nagynénémnek 2 fia van. A nagyobbnak van 2 fia, a kisebbnek egy. Volt egy lány babája nagyon régen ( nénémnek) de miután kiderült nem sokkal elvetélt.
2016. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben igaz az állásod. LÉTEZIK olyan nő, aki csak egynemű babát tud kihordani, valami ritka genetikai rendellenesség lehet. Ugyan még olyan férfiról nem hallottam, aki csak egyféle gyereket tudott nemzeni, de ha létezik ilyen az még ritkább betegségben szenvedhet.
2016. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!