Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes km. Az gáz ha a párom...

16hetes km. Az gáz ha a párom nem akar így szexelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Félti a babát, vagy nem lát igy vonzónak?Ha az első, akkor valahol megértem, félti, óvja a gyermekét.Ha a második...az nem értem.Nálunk pont forditva van amióta pocakos vagyok még inkább kivánja az együttlétet.Szerintem ülj le vele és magyarázd el neki, hogy te még attól nő vagy, hogy a pocidban fejlődik egy kis élet, és szükséged van a gyengédségre.Olvass neki olyan cikkeket amik erről szólnak.

Sok sikert!!!-és Boldog Babavárást!

24 hetes km.

2010. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég gáz szerintem.

Mielött terhes lettél kívánt most meg már nem?

A baba miatt ilyen vagy már nem néz nőnek?

Nálunk is úgy van ahogy elöttem írták:amióta kismama vagyok és pocim is nő,azóta még jobban kíván a férjem,azt mondja istennő lettem,sehol egy pattanás,megnőttek a melleim,szóval ő minden percben szexelne:))És a baba sem zavarja:))

2010. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsö baba akkor azért van,mert félti,nem tudja mi is lesz....Nálunk is így volt.Pedig én nagyon kívántam...de ez is elmúlt.Azóta meglett a kisfiunk is.A 2.terhesség alatt fordítva volt.A férjem kívánta a szexet,én egyáltalán nem.

A lányom 2 éves,a fiunk 3 hetes.

Kitartás,minden fog változni.

2010. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. a 25. hétig volt rendesen szex, de amióta nagy a pocakom ő sem nagyon mer szeretkezni, mert félti a babát. Azért vannak alternatív módszerek is amit kipróbálhattok, a normál szexen kívül.

üdv. 32 hetes kismama

2010. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de azért ülj le és beszéld meg a Pároddal szerintem. Akkor fogsz igazán megnyugodni. Fő az őszinteség. Mivel csak 16 hetes vagy, valószínűleg még nem nagy a pocakod, tehát nem az lehet a kiváltó ok, hogy ne találna vonzónak. Szerintem is csak félti a babát, nehogy bajt okozzon akaratlanul is.

De én a Te helyedben konkrétan rákérdeznék, és elmondanám Neki, hogy mindent lehet továbbra is, csak óvatosabban. Főleg, ha Te is igényled még az együttléteket.


Én most vagyok 30 hetes, már elég nagy a pocakom, és a mai napig sokat vagyunk együtt, van hogy naponta 2x is. De én a Párommal az elején megbeszéltem ezt a dolgot. Hogy jobban kell vigyázni és nem minden testhelyzet lesz a vége felé kényelmes. De azt is elmondtam, hogy a terhesség csak egy állapot, és nem betegség.

Hidd el, segíteni fog egy őszinte beszélgetés. Drukkolok! :)

2010. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Hát, beszéltem vele de neki így ,hogy tudja hogy van pocaklakó így nem megy. Nem tudja úgy elengedni magát, mert tudja hogy ott van a bébi a pocakban.
2010. ápr. 10. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

17.01-es vagyok. Jól tetted, hogy beszéltél Vele. Legalább tudod, hogy a babát félti ennyire. Akkor csak bújjatok össze, érzelmileg az is nagyon sokat jelent. És hátha a Párod véleménye megváltozik még.

Sajnálom, hogy így mellőznöd kell az együttléteket :( De azért ne add fel, még változhat. És főleg ne hagyd hogy ezen rágódj magadban, nehogy ez megrontsa a kapcsolatot.

Kitartás.

2010. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Én alapból nem értem miért várják ezt el és más hogy képes rá. Én sosem lennék egy harmadik személy előtt képes szexelni (és nem kell fellázdani, ha más dolgokról van szó akkor nagyis személynek tartják a magzatot-pl abortusz- akkor itt is az)... :S Hát még hogy ilyen közel van! Ráadásul nem is egy idegen, hanem a gyereked... Én megértem, pedig nő vagyok de engem teljesen leblokkolna, mintha valaki ott ülne és bámulna...
2010. ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!