Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méh? A 12 heti...

Hátrahajló méh? A 12 heti vizsgálatnál kiderült hogy hátrahajló méhem van alig találták meg a babát még hüvelyi ultrahanggal is. Ráadásul azt mondták, hogy csak 11 hetes vagyok, mert csak 5 cm a baba, nem 6-7.

Figyelt kérdés

Nem mérték meg a tarkóredőt se, hanem visszaküldtek a dokimhoz, aki elküldött egy másik intézménybe a jövő hétre hogy ott próbálják meg lemérni a tartóredőt.

Volt már valakinek ilyen? Tényleg ennyire nem lehet látni ha hátra van hajolva a méh vagy csak bunkók voltak velem?


2010. ápr. 10. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló, sőt jobbra is dől a méhem, de probléma nélkűl ment az UH!

Kicsit jobban forgatta a hüvelyi UH-ot, picit fájt is, de mindent lehetett látni!

Jó UH-os megoldja!

2010. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a második babámnál volt ilyesmi, hogy már 6-7 hetes volt és még mindig nem találták UH.val mert hogy állítólag annyira hátrahajlik a méhem...

Hát nem tudom...aztán olyan 8 hetesen egy másik orvoshoz elmentem ő érdekes mód egyből megtalálta a kis bébit.

Onnantól hozzá jártam.

Mostmár úgyis te is mész jövőhéten máshova UH-ra szóval ott már tuti megtalálják majd, de én nem biztos hogy visszamennék az első "tehetséges" orvoshoz...

2010. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ez a klinikán a volt a kötelező szűrésen.

teljesen dilettáns nő volt a magándokim is mondta hogy kifogtam a legrosszabbat.

2010. ápr. 10. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló. de ez csak a hasi uh-nál okoz problémát.

Nekem sem látták rendesen, de hüvelyivel már igen.

2010. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló méhem van, pontosan 6 hetes terhesen hasi(!) UH-n láttam a szívverését a babámnak, 12. heti UH is hasi volt, mindent megmutatott a szonográfus hölgy, én is jól láttam mindent.

Egyszerűen béna volt a nő, ahogy Te is írod, semmi baj, ne aggódj!

Minden jót!

2010. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló, és 6.heti UH-nál egyből megtalálták a babát, pulzáló szivecskével! Ugy h. aki jol csinálja az Uh-t, akkor nincs probléma!

Boldog babavárást! :))

2010. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is hátrahajló, de nem volt problémám. Ahogy az egyik előző válaszoló írta: A hasi uh-nál kicsit "messze" volt a baba, de egyébként nem volt gond.
2010. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

először hasival nézték akkor nem látták jól.

Aztán hüvelyin,ott megállapította a nő nagy nehezen hogy crl:49 mm,ez egy 11 hetes magzatnak felel meg,tehát fiatalabb vagyok egy héttel.

Ezért küldtek el.

A magánorvosom se értette mit rángatnak ide oda.ennyiből már le lehetett volna méri,inkább az volt a bajuk hogy 11 hetes vagyok.

Röhejes az egész.

Most jövő héten mehetek egy másik helyre,másik uhra,remélem ez már hasi lesz mert a baba is nagyobb .

2010. ápr. 10. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hátrahajló méh nálam is volt, de a terhesség alatt normalizálódott, ahogy nőtt benne a kicsim. UH-on sosem okozott gondot. Szerintem a te esetedben béna volt a hölgyemény....
2010. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez a hátrahajló méh csak kifogás azoknak az uh-nak akik bénábbak. Nekem is ezt mondták, aztán 12 hetesen hasi uh-n tökéletesen lehetett látni mindent.
2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!