Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőle bajom? Pihentesse...

Lehet belőle bajom? Pihentessen vagy fessem?

Figyelt kérdés
Befestettük hennával a hajam,de utána a szőke melír sárga lett.Utána a szőke melírt befestettük gesztenyére rendes festékkel.Most fessem be egyszínüre vagy inkább pihentessem?Lagziba vagyok hivatalos.
2010. ápr. 10. 11:31
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdés:PihentesseM?Jah és azt nem is írtam,hogy 16 hetes terhes vagyok.
2010. ápr. 10. 11:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Fesd be egyszínűre én is festettem terhesen a hajam,bár a hajnak nem tesz jót az ennyi festés mert teljesen elég és olyan lesz mint a vatta,ragadós ahogy törik összeáll az egész.A lagzira szedd rendbe aztán pihentesd egy kicsit
2010. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megszárítottam lassú fokozaton,így nem lett olyan szálkás.Kivasaltam és bevallom tetszik a színe.Olyan sokszínü.Sajnálom hogy nem tudom megmutatni.Majd még megkérdezem a többieket is ,de esküszöm direkt jó.Nem is merem már piszkálni.Így hagyom...
2010. ápr. 10. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos jól néz ki, manapság épp a sokszínűség, az extravagányság a divat.

De "mondd", hogy festetted be hennával? Honnan vetted a hennát? Hogy használtad? És jó minőségű lett tőle a hajad?

2010. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet kapni az illatszerben henna tartós hajszínezőt.1-2 hónap alatt kopik(ez jó,mert nem csúnyán nő le).Teljesen természetes alapanyagú.Csak kinyomod a tubusból és már kenheted is.A doboza minden árnyalatnak barna(20 különböző színből tudsz válogatni minimum),de csak ezt az egy képet találtam a neten a márkájáról: [link]

Lassú fokozaton szárítva szép sima lesz a hajad!A családban már rengetegszer használtuk,jó nagyon.

2010. ápr. 10. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Te akkor még szerencsés is vagy, amiért befogta a hajad. Nekem terhességem előtt tűzvörös volt a hajam, eredeti hajszínem pedig középbarna. Kb. 13 hetesen próbálkoztam ammóniamentes festékkel. Sajnos egyáltalán nem fogta be, talán annyi, hogy egy halvány árnyalattal sötétebb vörös lett, a lenövésemnél pedig az ősz hajszálakat eltüntette. De ugyanúgy maradtam "kétszínű". Azóta kétszer próbáltam rendes tartós krémhajfestékkel. Direkt jó drágát vettem , mégsem fogta be egyáltalán. Úgyhogy én már így megyek szülni.........:)

2010. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na és akkor,az sem baj.A fő, hogy magabiztosan viseld:-)
2010. ápr. 10. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2010. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az egyre divatosabbá váló henna testfestést összefüggésbe hozták kutatók a leukémia emelkedett kockázatával.

Az Egyesült Arab Emírségek kórházaiban dolgozó kutatók a Leukaemia and Lymphoma című szakfolyóiratban tették közzé tanulmányukat, amely szerint az átlagosnál jóval nagyobb arányban jelentkeznek egyes leukémiatípusok a helyi nők körében.

A akut mieloid leukémia előfordulási aránya általában azonos a férfiak és nők között, ám az Emírségekben 93 százalékkal gyakrabban jelentkezik a nőknél, mint a férfiaknál. A szokások szerint a nők az Emírségekben főként kezüket és lábukat nagy felületen díszítik hennafestékkel, melyet még ma is sokszor benzolban oldanak fel."

Aki gondolja, nyugodtan festessen hennával hajat, testet, akár gyermeket vár, akár nem, de aki szeretne egészséges maradni és a gyereket fel is nevelni...


Mint a kutatók figyelmeztetnek, a benzol rákkeltő hatású, ráadásul a henna színezésére használt vegyületek között is vannak egészségre ártalmas anyagok, noha a henna éppen természetes termékként terjed egyre inkább más országokban is.

2010. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!