Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon fakó a babakocsink...

Nagyon fakó a babakocsink huzata, hogyan fessem át?

Figyelt kérdés
Rendes ruhafestékkel át lehet festeni?nem lesz foltos tőle,hogy van ahol befogja van ahol nem?eredetileg kék színű,de kockás ,amik világosabb kék ill sárga.milyen színű lenne ajánlatos?
2011. aug. 19. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A ruhafesték dobozán feltüntetik, hogy milyen anyagot fog be, a babakocsi-huzatot nem biztos...

Varratni nem tudsz esetleg?

2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem csak a tetőhuzat ,hanem ami az alján van annak is az oldala is kopott,így az egész babakocsit át kellene húzatni,az meg szerintem nem olcsó,még a huzat sem,nemhogy a varrás még plusszba.annyit nem ér az egész kocsi:-)
2011. aug. 19. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel gondolom nem pamut, így a főzős ruhafesték kizárt, én szétnéznék a helyedben a dm-ben, hátha van már olyan is, amihez nem kell hevíteni a festékes lét
2011. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a kockásat befogja-e..


Ha sportkocsi, olcsóbban veszel egy másikat :)

2011. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 alapos mosás / zsírtalanítás

2 ha mosógépben csinálod akkor szerintem nem lesz foltos csak tartsd be a festéken lévő utasítást


nekem bevált szép lett :-))

2011. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kékre akarod festeni kicsit, akkor ajánlom hogy a kínaiban vett kék törölközővel (olcsó fajta) mosd össze és akkor tuti befogja. Én egyszer nem vettem észre hogy egy rózsasín törölközőhöz (és a rózsaszín ruhákhoz) valahogy egy textilpelus is került aminek szép rózsaszín színe lett. :)

A ruhafesték is jó lehet, bár azt nem próbáltam.

2011. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem 100% pamut a huzat, akkor a főzős festék nem fogja be. Ha már van benne egy kis műszál, netán a széleinél, varrásoknál esetleg anyagon belül, ott nem fogja be a festék.

Szerintem ha tényleg nem ér annyit a kocsi, akkor egyszerűbb, ha festés helyett "lősz" egyet valamelyik aukciós oldalon.

2011. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.igen,sajnos nem 100%pamut.nem tudom mi tévő legyek,jó fajta,nagy babakocsi de sztem már nem ér annyit hogy varrassak neki újat,ezért gondolkodtam ezen.mindenkinek köszi
2011. aug. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!