Dühkitörések, agresszivitás terhesség alatt?
Figyelt kérdés
Nem ismerek magamra, de mintha valami belülről szítaná ezeket.2016. máj. 17. 18:02
1/10 A kérdező kommentje:
És ennek lehet-e köze ahhoz, hogy milyen nemű gyermeket vár valaki?
2016. máj. 17. 18:07
2/10 anonim 



válasza:





Pont most hétvégén éltem ezt át.törni zúzni tudtam volna.minél idegesebb lettem,annál inkább nem jött össze semmi?minden kiesett a kezemből stb.bevettem egy magnéziumot és kicsit lepihentem.szerintem az időjárás meg a hormonok a ludasak
3/10 anonim 



válasza:





Még az előző kommentemhez: 19 hetes vagyok és kislányt várok.
4/10 anonim 



válasza:





Elfog múlni :)
Nem függ a baba nemétől
5/10 anonim 



válasza:





Ugyanebben a helyzetben vagyok. Kb két hete tetőzik a dolog, nem tudok uralkodni magamon. Dühkitörés, hisztiroham, sokszor apróságokon, utána meg a pánik, hogy "jaj, csak nehogy ezzel ártsak a babának", aztán a megbánás, hogy a környezetem is kikészítem... Most próbálom az "észérvekkel megmagyarázom magamnak, hogy hülyeség felhúznom magam" kezelésmódot, több-kevesebb sikerrel... kitartást kívánok!
22 hkm, kislányt várok :)
6/10 anonim 



válasza:





A második babámnál éltem át, a második trimesztertől pár alkalommal. Ő fiú lett, bár nem hiszem, hogy van összefüggés.
7/10 anonim 



válasza:





Detto. Es szerencsetlen paromon csattan mindig az ostor. :(
25hkm
8/10 anonim 



válasza:





Teljesen normális! Sok magnézium illetve van citromfű tea! Míg nem kezdtem el a teát inni, addig kikészítettem mindenkit a környezetemben,minden és mindenki probléma volt,minden sz@rért üvöltöttem mint a sakál!!!...kb 20 hetesen múlt el,most hogy a végét taposom újra kezdődik, de egy kicsit lightosabb verzióban, de ezt inkább a szüléstől való félelem váltja ki!
9/10 anonim 



válasza:





én meg a megtestesült nyugi vagyok, amióta babát várok. igaz, tolom is magamba a magnéziumot!:D
10/10 anonim 



válasza:





Nem véletlen, hogy a terhesség szó egyik szinonimája a másállapot. Valóban más állapotba kerül ilyenkor a nő. Felborult hormonháztartás, átmenetileg megváltozó személyiség.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!