Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most gyomorrontás volt...

Ez most gyomorrontás volt vagy a bébi tesz próbára?

Figyelt kérdés

Tegnap befaltam 3 szelet pizzát lefekvés előtt... Aztán hajnali 3-kor iszonyatos gyomorgörcsre ébredtem. Először azt hittem, hogy a pocaklakó forgolódik vagy rugdossa a gyomromat vagy valami hasonló. Egyszer már volt ilyen. Kicsit pipa is lettem, mikor még hajnali 5-kor is állandóan görcsölt és hányingerem volt. Csak ülő helyzetben tudtam valamennyit aludni. Aztán éreztem, hogy ő bizony lent (is) mozgolódik. Lehet, hogy a pizza volt túl fűszeres, vagy ilyen amikor megfordul a baba a pocakban? Egyébként még most sem túl jó a gyomrom. Lehet valami baja a bébinek a gyomorrontásomtól?

Szerintetek?


2010. ápr. 9. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 24 hetes kismama vagyok
2010. ápr. 9. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pizza után jártam így, nem etted túl hirtelen, és nem volt túl olajos? Nálam anno ez volt a gond. Hányás lett a vége...
2010. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is 24 hetes vagyok, nekem kb 3 hete volt iszonyatos gyomorgörcsöm, attól hogy túl sokat ettem egy napon fűszeres kajákat. Ha a bébi rugdos rossz helyen az csak időleges, a gyomorrontás már hosszabb idő.

Nekem a doki azt mondta vegyek be 2 No Spa-t és Magne B6-t az segít. Segített is :)


Egyébként ha nem múlik mondjuk másnapra akkor érdemes elmenni házidokihoz hogy nem valami kis gyomros vírusról van-e szó, de szerintem inkább a pizza lesz a ludas :)


A babának nem lesz a gyomorrontástól semmi baja, őt sokminden védi odabent az ilyesmitől :) Pihenj és ne egyél sem tejes, sem cukros, sem zsíros dolgokat egy ideig és meglátod jobban leszel :)

2010. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Olyan fura, mert idáig nagyon bírtam ezeket a kajákat. Mostantól sajnos akkor le kell mondanom róluk, pedig jön a bográcsszezon!!! :(
2010. ápr. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!