Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes használtan venni...

Érdemes használtan venni légzésfigyelőt? Kb. hány évig működnek megbízhatóan?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pici babákra ágyban leselkedő veszély az első pár hónapban van jelen csak! Nem kell évekre beszerezni egy légzésfigyelőt, mert nincs rá szükséged (hacsak nem jönnek a babák egymás után szorosan). Én személy szerint sokkal több hasznát vettem a babafigyelőnek (a baba által keltett zajokat, hangokat továbbítja akár 200 méterre), ami a mi légzésfigyelőnknek a része volt, de ezt is kb. egy évig használtam. Utána a lányom megtanulta az "anyu"-t és elég hangosan tudta előadni, ha kellett valami, így nem kellett külön hallgatózni, hogy alszik-e még vagy már nem.

Nyugodtan vegyetek használtat, meglátod, pár hónap múlva ti is árulni fogjátok ;)


34N + 3L

2010. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha úgy gondolod, akár ki is bérelhetsz egyet, úgy, mint a mérleget is.
2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hány évig működnek, de úgy ahogy az első válaszoló írja, ha egy babánál volt használva, akkor nem használták éveket, általában fél évet, maximum egyet. Meg a kölcsönzősök is ki tudja mennyit voltak használva. Mi nemrég adtuk el a mienket, 1 évet mi biztosan használtuk, de semmi gond nem volt vele és azóta sem jeleztek, hogy bármi baj lenne.
2010. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évig működnek totális bizotonságban, de kórházakban, rendelőkben lehet kölcsönözni is szóval biztos hosszú távon megbízható készülékek :)
2010. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!