Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tünetek általában 17...

Mik a tünetek általában 17 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés
És szivesen felvenném a kapcsolatot szinte velem egykorú terhes nőkkel ha van ilyen köztetek!MSN-en is!!Jó lenne velem egykorúakkal beszélgetni...
2008. szept. 24. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok jelenleg 17 hetes terhes,de a hoxàn is van rengeteg terhes nö,akik felveszik a kapcsolatot,ott regisztràlhatsz,és irhatsz naplot is,stb.

WWW.HOXA.HU

Nagyon jo oldal,ha gondolod ott irhatsz nekem,majd ott ird be a keresöbe,hogy:ARBEN.

ezzel a névvel vagyok fennt.

2008. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja és még valami tünetek:

Fàradtsàg,,sok pisilés:)

aMI JELENLEG NÀLAM ELÖFORDUL

2008. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link] (a gyakori kerdesekbol "szulettunk", nem vagyunk sokan, de kimondottan jovo ev elejen szülők :D (en marcius 2)


Ha nem vérzett az orrod, lehet, hogy fog, nekem eleredt picit parszor, a nodokim szerint tok termeszetes, mas ilyen nagyon durva nincs..talan picit tobbet alszok, es faj neha a hatam :)

2008. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én márc.9re vagyok kiírva:)
2008. szept. 24. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az elsö vagyok!

ÉN meg màrc 6-ra vagyok kiirva:)))))))))))))))

Nos az elözö cimet meglàtogatom én is,de ha még mindig van kedved gyere a hoxàra is:)

2008. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ott vagyok csak nemtom hogy hol kell megkeresni:D
2008. szept. 24. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 17 hetes vagyok,márc.5-re vagyok kiírva.Az msn címem:tunci1974@freemail.hu

Ha van kedved írj nyugodtan!

2008. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszike felvettelek:)
2008. szept. 24. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok, így inkább a tünetes kérdésedre válaszolok. :)

Szóval, tipikus tünetek akkor már nincsenek.

Ha szerencséd van, elmúlt a hányinger, javult az étvágyad, székrekedésed megszűnt.

A pocak nálam ilyenkor kezdett el látszódni, és a babó is ilyen tájban kezdett el érezhetően mozogni.

Javaslom, hogy most már, ahogy egyre nő a pocakod, figyelj oda a hátadra. Én sajna, nem foglalkoztam ezzel egyáltalán, és nagyon szenvedek a hátfájástól. :(

Az előtejem megjelent a 15. héten, szóval emiatt mellfeszülés, fellnövekedés is volt nála.

Boldog babavásárst!

2008. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és március 11-re vagyok kiírva.
2008. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!