Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jósló fájások jelzik a...

A jósló fájások jelzik a szülés beindulását?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok,ma a CTG-n azt mondták,hogy fájásaim vannak!

Én semmi különöset nem éreztem,csak a szokásos haskeményedést,ami több hónapja tart...

Szerintetek közeleg a szülés ideje?De mikor?Napok?Hetek?

Igaz,hogy a meleg fürdő jelzi hogy rendes fájásokról van-e szó?


2010. ápr. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz. Egyébként,ha nem érzed hogy "fáj" akkor még van időd,a napokat kizárnám,inkább hetek,de majd ha eljön a pillanat,tudni fogod! Könnyű szülést és jó egészséget!

-2 lányos.

2010. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem igazad lesz!Jó lenne ha még 2 hétig bent maradna!:)
2010. ápr. 8. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon korán (34 hét) elkezdődtek a jósló fájások, a ctg csak a 37. héttől mutatta, de nálam ez nem jelentett semmit,pedig naponta többször is éreztem.40+5 hetesen császárral született meg a babám, mert nem tágultam, nem indult meg magától. Szerintem ez mindenkinél egyéni. Valakinél nem volt egy jósló sem, rögtön élesben ment:)
2010. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Még annyit, hogy kitartás, már nem sok van hátra!! Könnyű szülést Neked és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek:)))
2010. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem innentől mé 3 hét volt...
2010. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óhhh a 3 hét nekem is jó lenne...dehát majd a kis kukis dönt!:)
2010. ápr. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!