Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet valahogy "akadályozn...

Meg lehet valahogy "akadályozni" a szülés beindulását?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,de nagyon félek hogy november 1-én vagy 2-án fog születni a kislányom.Ez maradjon inkább a halottak ünnepe.Vajon ha sokat mondogatom neki hogy maradjon még 1-2 napot,az használhat?Esetleg valami más tipp?
2009. júl. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem ha itt az idő,akkor nem tudsz mit tenni.Inkább ártanál mint használnál....Ha meg sokat aggódzs még a vártnál korábban is szülhetsz ami szintén nem mindig szerencsés.Nyugi,lazíts és inkább érezd jól magad,phizz,és készülgess a szülésre nem arra hogy mikor lesz :Damu mire írtak ki?
2009. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm meg április 1-re volt kiírva.Előbb szült 2 nappal.Ne izgulj,ezek a dátumok nem jelentenek semmit.


Boldog babavárást!


36h

2009. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lehet befolyásolni szerintem,ha a baba jönni akar,akkor jönni is fog!Nagyon kevés az a baba,aki a kiirt időben születik meg,van amikor sokkal előbb vagy később.De azért,ha előtte sokat pihizel,akkor 1-2 nappal eltolhatod!

Jó egészséget!

2009. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Max. ha olyan a dokid, lehet megtudod vele beszélni, hogy indítsa meg pár nappal előtte.

Ha azt vesszük, a baba nem nézi a naptárat, amikor megszületik, viszont én ismerek olyanokat, akiknek november 1-jén volt az esküvőjük. Na az szerintem sokkal gázabb...

Amúgy mikorra vagy kiírva?

2009. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy nov.14-re vagyok kiírva de én érzem,hogy előbb fog jön.Lehet h kiröhögtök,de női megérzés.
2009. júl. 11. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha nov 1?????? Az miért baj???? èn legfeljebb azon aggódom, hogy ne a házassági évfordulónkon szülessen, mert egy szük héttel utánnára vagyok kiírva, de ha akkor jön, hát akkor jön. Akkor kettös ünnep lesz...

Amúgy meg a baba akkor jön, amikor akar, és ha ö nov 1.jén akar jönni, akkor nyilván meg van az oka rá, hogy miért pont azt a napot választotta! A szülés beindítását pedig ne kérd korábban, mert nem jó a babának sem, meg neked sem, mert sokkal fájdalmasabb lesz a szülésed, mintha természetesen indult volna magától!

2009. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na a megérzéssel kapcs annyit h én is azt hittem h 2 héttel előbb fogok szülni,aztán a kiírás napja előtti este már görcsöltem és csak a kiírás utáni napon lett meg a baba.Szóval az sem tuti h aznap szülsz mikor kezdődik!Én nem indítanám meg a szülést,ne avatkozzunk a természet dolgába.Van ismerősöm aki nov.1.-jén született,és semmi baja ezzel.Nem kell belebeszélni h rossz napon született.Örülni kell neki.
2009. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húúú...én is úgy éreztem,hogy előbb meglesz.Esküdni mertem volna...de nem jött be.
2009. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!