Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog ez zavarni vagy akadályozn...

Fog ez zavarni vagy akadályozni szülés közben? Vagy akkor elmúlik?

Figyelt kérdés
Sok a savam és ettől szoktam fuladni (aszmára hasonlító, hörgös)és köhögni. Ez akkor elmúlik? Volt már valaki így? Már csak napok vannak hátra.
2010. márc. 4. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én még nem szültem, de nem hiszen, h a szülés idejére elmúlana. Mindenesetre tájékoztasd a szülésnőt, hogy tudjon tenni óvistézkedést.
2010. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem is sok savam volt, de szülés közben nem zavart, nem is éreztem

szülés után, még egy napig égett a gyomrom, azóta sincs gondom vele


2 hetes a babám

2010. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észre sem fogod venni.

én 8 hetes terhes voltam,mikor a barátnőm szülésén benn voltam.

Addig minden nap hánytam,mint a murányi kutya.

Aznap mégcsak a hányinger se tört rám.

Szóval tuti nem fogod észrevenni,de dokinak szólj,ha esetleg mégis rádjönne ne kelljen még ki is találniuk mi a baj,ezzel sok időt megspórolnak,ha baj van.

2010. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok volt a savam, fulladni nem fulladtam, de viszont vajúdás közben 6x hánytam. :-(
2010. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok savam volt.Vajúdás közben feküdnöm kellett és marta a sav a torkomat.Szülés után két nappal elmúlt.
2010. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!