Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uhra kell beutaló...

12 hetes uhra kell beutaló nyiregyházán, és terhes kiskönyv? Nekem egyik sincs

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyíregyi vagyok, nem tudom milyen papírral mentem már oda. De kiskönyv biztos, hogy kell!! Az mindenhol kell. Hogy-hogy még nincs??
2010. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, a védőnőmet nem érem el, mert még azt sem mondták mikor rendel. ne idegeskedj, amúgy kell mindenhol
2010. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért nincs még,mert a dokim azt mondta,hogy a 12.héten jelentkezzek nála,addig felesleges,mert,lehet,meg sem marad,mert nekem már volt vetélésem.Annyiban maradtunk,h majd megyek a genetikai uhra,aztán,ha minden ok,akkor kapok kiskönyvet. már van időpontom is,csak nem tudtam,hogy mi kell oda,mert a dokimhoz csak a gen .eredménnyel megyek.
2010. ápr. 8. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló,de időpontot kell kérned.Külön szólj,hogy a 12 hetes genetikaira mennél.Úgy kérd az időpontot,hogy biztos betölsd a 12 hetet,az se baj,ha a 13-at is.Szerintem a védőnőt keresd meg mert ilyenkor már van vérvétel is,és a kombinált teszt is esedékes.Remélem minden rendben lesz,szurkolok.Egy személyes megjegyzés: én a helyedben orvost cserélnék.Nekem is volt már vetélésem és pont ezért mondta az orvosom,hogy minél hamarabb keressem meg.Kaptam magzatmegtartó gyógyszert,2 hetente megnézett uh.-al amig nem lettem 12 hetes.
2010. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,remélem minden rendben lesz,hétfőn megyek.A védőnőt elértem,de már nem fogad(?!?!)mert nincs ideje,és csak a kombinált tesztre ad beutalót,a kiskönyvet majd utólag megcsinálja.Remélem a gen.uh-ot megcsinálják kiskönyv nélkül!Nagyon izgulok!:)
2010. ápr. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!