Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti teltségérzet...

Terhesség alatti teltségérzet ellen valami praktika?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Az elején a puffadás okozhat teltségérzetet, a végén pedig a magzat nyomja a gyomrot. Én a végén nagyon kis mennyiséget tudtam csak megenni egyszer, többször ettem keveset. Puffadás ellen ki kell tapasztalni, hogy melyek azok az ételek, amelyek több vagy kevesebb gondot okoznak.
2016. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hetes
2016. ápr. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Espumisan segíthet puffadásra, azt lehet terhesen.
2016. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
citromfűlevél tea vagy esetleg borsmentalevél tea?
2016. ápr. 23. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz orvost, mert sok teát nem szabad inni terhesen. A cikkek is különbözőt írnak. A citromfűről mondjuk nem olvastam még, hogy tiltólistás lenne de most nézem a borsmentát, az egyik szerint lehet, egy másik cikk szerint még fejlődési rendellenességet okozhat. Így én sem mertem adni ilyen cikkekre, amikor teáztam volna.
2016. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tarts egy leves napot. Suru leves,sok zoldseggel. Egeszseges,finom,es megnyugtatja a gyomrot.
2016. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!